Charytatywna sztefeta zakończona sukcesem - Kinga ma schodołaz [foto]


Blisko 200 osób wsiadło na rower i kręciło kilometry dla Kingi Wroniewskiej podczas V Charytatynej Sztafety Rowerowej, rowerzyści pokonali 878 okrążeń co daje ponad 350 km. Najważniejszy jest jednak fakt, że udało się osiągnąć cel i zebrać pieniądze potrzebne na zakup schodołazu. 

Do zakupu urządzenia brakowało kwoty 7 tysięcy złotych. Organizatorów - Środowiskowy Dom Samopomocy - wspierali uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego oraz Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego i Gimnazjum w Chojnie.

Z występami artystycznymi na scenie wystąpiły dzieci z Bajkowego Przedszkola i wokalistki z CK w Chojnie. Był pokaz zumby w wykonaniu Ady Litry i jej podpiecznych, zamek dmuchany, pyszne ciasta i potrawy. Wieczorem dla wszystkich zagrał zespół Zabafka.

- Podczas sztafety zebrano 5 619,20 złotych. Doliczając do tego wpłaty na subkonto utworzone specjalnie dla Kingi, pieniążki zebrane podczas koncertu pn. „Muzyczny Motor”, dochód z loterii fantowej w Szkole Podstawowej w Chojnieoraz wpłatę od naszego głównego darczyńcy, właściciela CoolbikeMegasport, który wykupił od nas okrążenia,mamy 8,163,20 złote - informują organizatorzy.

Najstarszy uczestnik sztafety miał 72 lata, najmłodszy 3 lata. Najwięcej kółek przejechali kolarze z grupy Bike Team Chojna.

- Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy brali udział w naszej sztafecie.Dziękujemy darczyńcom, sponsorom, zawodnikom, mieszkańcom gminy Chojna i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą akcję - dodają organizatorzy.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza