Dni Chojny 2015 za nami [dużo zdjęć]


W sobotnią noc zakończyło się coroczne święto miasta. W drugim dniu imprezy publiczność bawiła się przy dźwiękach muzyki zespołów Zabafka, BMW, D/Vision i Ex Vibe. 

Oprócz koncertów w ramach festynu odbyło się wiele imprez towarzyszących. W hali sportowej w Nawodnej rywalizowali siatkarze, z kolei na orliku rozegrano finał piłkarskiego turnieju świetlic z gminy Chojna oraz turniej tenisa ziemnego pamięci Adama Jamroza. W sali gimnastycznej gimnazjum odbywał się turniej tenisa stołowego.

W południe na Placu Konstytucji 3 Maja trwały uroczystości związane z obchodami 70. lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się parada motocykli, która po południu przejechała przez miasto. Późnym popołudniem odbyła się "Bokserska Sobota", publiczność mogła zobaczyć 8 walk.

Zapraszamy do fotorelacji z poszczególnych wydarzeń.

70. lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Chojnie
Parada motocyklistów - fot. Cezary Kujawski
Parada motocyklistów - fot. Paweł Sławiński, Mateusz Dominiak
Zobacz zdjęcia - dzień II
Zobacz zdjęcia - Bokserska Sobota - walki na ringu
Zobacz zdjęcia - dzień I
Redakcja

1 Komentarze

  1. Dni Chojny ok, ale dlaczego gmina nie ma pieniędzy żeby zapłacić trenerom za zajęcia w piłkę nożną dla dzieci na orliku ? Co te dzieci mają robić w tej Chojnie, orliki wybudowane za unijne pieniądze a władza nie kwapi się żeby wydać parę groszy na rozwój dzieci i młodzieży :/ nic tylko wyemigrować z tego miasta!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza