Festyn zdrowia w Szkole Podstawowej w Czelinie


Festyn Zdrowia odbył się Szkole Podstawowej w Czelinie Był to ostatni etap projektu „Czas na zdrowie” do którego szkoła przystąpiła w tym roku. 

W ramach projektu uczniowie naszej szkoły od marca uczestniczyli w konkursach, prezentacjach, apelach mających na celu promocję zdrowia. I wreszcie kulminacyjnym punktem projektu był Festyn Zdrowia. 

Podczas imprezy uczniowie, rodzice oraz zaproszeni goście mieli okazję dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat tego jaki wpływ na nasze życie ma ruch i zdrowe odżywianie. Szczegółowo opisywał to cykl 9 filmów edukacyjnych przygotowanych specjalnie na tą okazję przez fundację bos. Ponadto impreza obfitowała w mnóstwo atrakcji. Między innymi degustacja zdrowych potraw przygotowanych przez rodziców. Przygotowanie samodzielnie zdrowych kanapek oraz przekąsek z produktów zakupionych dzięki hojności sponsorów. 

Głównym punktem programu był pokaz składania kostki Rubika na czas przygotowany przez laureata ogólnopolskich konkursów Piotra Brodackiego oraz trening z mistrzynią Polski i Europy 
w boksie, członkinią kadry narodowej Katarzyną Brodacką. Każdy uczestnik z chęcią przyjął porcję witamin i dawkę energii. To na pewno wszystkim wyjdzie na Zdrowie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza