Jechali kilometry aby pomóc Kindze [foto]


"Schodołazem w świat" - pod takim hasłem odbyła się V charytatywna sztafeta rowerowa zorganizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy, Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "Jesteśmy" oraz Centrum Kultury w Chojnie. 

Podczas imprezy zbierano pieniądze na zakup schodołazu dla Kingi Wroniewskiej, która od dziecka porusza się na wózku inwalidzkim. Dzięki urządzeniu Kinga będzie miała możliwość wyjścia z domu.

Akcję wsparły firmy i instytucje - Progres, Tartak Tres, Pracownia Złotnicza Jarosław Powaga, Nadleśnictwo Chojna, Wektor, Automobil Zbigniew Haciło, Coolbike Megasport oraz KGW z Krzymowa i Godkowa Osiedle.

Ponadto Krzysztof Plinta z firmy Coolbike Megasport zapowiedział, że zapłaci za okrążenia, które przejechali rowerzyści.

W poniedziałek podamy więcej szczegółowych informacji na temat akcji oraz kwotę, jaką udało się zebrać, tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku
Redakcja

1 Komentarze

  1. Fajna impreza, szkoda że tak mało ludzi, ale chyba nie było dużego nagłośnienia przed, a szkoda sam bym się pobawił, a przy okazji komuś pomógł, sama przyjemność. Chwała organizatorom, jak widać są i dobrzy ludzie w naszej Chojnie i okolicy.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza