Koło SLD zawiązało się w Chojnie, do partii powrócił Wojciech Długoborski


Zarząd powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Gryfinie przyjął 18 nowych członków z Chojny i okolic do SLD. Wśród nich znalazł się Wojciech Długoborski, który został przewodniczym koła w Chojnie. 

W 2007 roku w wyniku sporu z Grzegorzem Napieralskim wiceburmistrz Chojny został usunięty z partii. Długoborski był wcześniej posłem na Sejm IV kadencji (2001 - 2005). W ostatnim czasie z funkcji i członkostwa w partii zrezygnował Huber Andrych, który przez 6 lat był przewodniczącym struktur powiatowych.

- 29 czerwca w Chojnie odbyło się zebranie założycielskie Koła SLD w Chojnie. Podczas tego zebrania wybrano władze koła. Przewodniczącym koła został Wojciech Długoborski aktualny Zastępca Burmistrza Chojny, Skarbnikiem zaś została Genowefa Skawińska. Koło zakłada otwartą działalność na rzecz odbudowy lewicy w powiecie gryfińskim, zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy -  mówi Hubert Lechowski, który pełni obowiązki przewodniczącego powiatowego SLD w Gryfinie.
Redakcja

17 Komentarze

 1. Po zdjęciu widać że to PZPR 2.0

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dlaczego nie ma napływu młodych? Choćby waszych radnych? Jednak nie pierdzicie w jeden stołek???

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwoną klika trzyma się razem. Spadli na 4 łapy po 89. Jak w tym państwie ma być normalnie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście to SLD i rzeczywiście przypomina PZPR. Nie chcę nikogo urazić ale Ci szanowni Państwo wyglądają jak "Czerwoni" sprzed 25 lat. Czasy się zmieniają ale nie w Chojnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. GIENIU KOCHANA WNUKI BAW a nie do polityki!!! w tym wieku to można się zapisać ale do koła różańcowego a nie do partiiiiiiii.
  PEWNIE FAJERWERKI W SLD BĘDĄ ŻE TAKIE TUZY DOŁĄCZYŁY. Młodzi pełni energii

  OdpowiedzUsuń
 6. MŁODOŚĆ, NOWOCZESNOŚĆ, POSTĘP. Życzę 3% w wyborach.

  OdpowiedzUsuń
 7. raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę

  OdpowiedzUsuń
 8. czerwona banda jeszcze odpowie za swoje czyny ... partie zakładają - wstydu brak

  OdpowiedzUsuń
 9. oto część art z gch o nieprawidłowościach w gminie którą kieruje też członek ze zdjęcia. na marginesie żady sa podone w jego wykonaniu do tych z przed lat w Gryfinie. cyt-Od lipca do września ub.r., z powodu braku płynności finansowej, przejściowy deficyt budżetowy sfinansowano ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. RIO wytyka też nieterminowe przelewanie składek za ubezpieczenia pracowników UM i zaliczek na podatek dochodowy od ich wynagrodzeń. Przyczyną był brak wpływów z zaplanowanych dochodów. Zdarzało się, że należności kontrahentom wypłacano nawet ponad sto dni po czasie. Konsekwencją za to wszystko było naliczanie odsetek. Z opóźnieniem przekazywano także dotacje celowe.

  RIO wymienia kilkanaście przypadków niezamieszczenia na stronie internetowej urzędu informacji o przetargach i sprzedaży nieruchomości, co jest naruszeniem ustawy o gospodarce nieruchomościami. - koniec cyt

  OdpowiedzUsuń
 10. widze ze w PUKu beda musieli POPstworzyc jak sie jakiemus pracownikowi bedzie krzywda dziala to do sekretarza bedzie mogl sie udac klopotu nie bedzie na pewno takie cos stworzyc i tak tam dalej jak za komuny w biurze 40% zalogi siedzi a robic to sie patrza na odrobkiewiczow za kolegium bo zaloga nie daje rady a dzien urlopu dostac to juz calkiem musi jeden czy drugi pracownik wysluchac litani od przelozonych a tak z ciekawosci to o ktorej to posiedzenie tych MLODYCH WILKOW zSLD bylo bo widze znajomych z PUKu pozdrawiam i bede dalej obserwowal

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiew świeżości xDDDD

  OdpowiedzUsuń
 12. przedtem napieralski wyrzucił długoborskiego, a teraz sld wyrzuciło napieralskiego

  OdpowiedzUsuń
 13. A pan pierwszy od lewej to chyba na sile oby gdzie bo na kongresie kukiza był widziany jeśli się nie mylę

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=919163988148667&set=pcb.919176408147425&type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
 14. śmiać się czy płakać? chyba jednak śmiać.

  OdpowiedzUsuń
 15. To jest właśnie wrzód , który dręczy nasz kraj.
  Przez taki system Polska jest biedna .
  Po '89 zrobili woltę ,bo się dogadali , wstawili figuranta i dalej rządzą.
  Oby to się teraz po jesieni skończyło .
  Stop czerwonej zarazie !

  OdpowiedzUsuń
 16. Nawet tam widzę solidarnościowca z lat 80-tych. A może będąc w Solidarności pełnił tam rolę TW SB?

  OdpowiedzUsuń
 17. ciekawe jak wyglądają członkowie PiS z Chojny i jaka tam jest średnia wieku

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza