Oddaj krew i naucz się jak udzielać pierwszej pomocyW sobotę 27 czerwca w ramach VIII edycji kampanii sieci supermarketów Intermarché i Bricomarché oraz Polskiego Czerwonego Krzyża - "Zbieramy Krew dla Polski", mieszkańcy Chojny będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pierwszej pomocy i jej znaczenia dla ratowania ludzkiego życia. 


Akcja odbędzie się przed parkingiem marketu Intermarche w Chojnie w godzinach 9:00 - 17:00. Przygotowano szereg atrakcji, między innymi pokazy pierwszej pomocy i ratownictwa, rodzinny konkurs rysunkowy, konkurs na hasło promujące honorowe krwiodawstwo, pomiar ciśnienia itp.

Celem kampanii „Zbieramy krew dla Polski” jest zwiększenie świadomości polskiego społeczeństwa na temat honorowego krwiodawstwa, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia oraz zachęcenie Polaków do dzielenia się bezcennym darem życia.

Otrzymaj breloczek ratunkowy lub wylosuj apteczkę

Osoby, które wezmą udział w organizowanych podczas akcji edukacyjnej konkursach i pokazach przed Intermarché w Chojnej będą miały szansę otrzymać breloczek ratunkowy, zawierający maseczkę do sztucznego oddychania i jednorazowe rękawiczki. Jest to tegoroczna nowość, wprowadzona w ramach propagowania idei pierwszej pomocy. Wśród uczestników rozlosowane zostaną również profesjonalne apteczki samochodowe.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza