Raport z boisk: rozgrywki na finiszu [foto]

W kalendarzu już czerwiec a rozgrywki w regonie wkraczają w decydującą fazę. Zapraszamy na tradycyjnie podsumowanie piłkarskich wydarzeń weekendu.

W sobotę 6 czerwca biało-zieloni zagrali z Kluczevią Stargard w meczu IV ligi. Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że na stadionie pojawiło się spora ilość młodych fanów Odry, którzy ostateczności utworzyli dwa sektory tzw "rodziny" oraz młyn i głośno dopingowali swoich ulubieńców. Mecz ogółem oglądało około 200 kibiców. Z powodu wysokiej temperatury sędzia kilka razy przerwał mecz i pozwolił piłkarzom na ugaszenie pragnienia.
Pomimo aktywności kibiców Odra niestety przegrała z Kluczevią 0-2.

Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Wojewódzka okręgówka 
W 28 serii gier Morzycko u siebie wysoko pokonuje Inę Ińsko 4-0, kolejne trzy punkty klubu z Morynia daje im obecnie ligowe podium - 3 miejsce.

Regionalna okręgówka
Orzeł Trzcińsko Zdrój 5-0 gromi na swoim terenie a na listę strzelców wpisali się Sobas x2 Laszczynski oraz Adrian Stańczyk. Mieszko było minimalnie gorsze od Czarnych Lubanowo i przegrało 0-1, Zieloni Zielin z Dargomyśla przywożą  jeden punkt i remisują z Myślą 2-2.

A klasa
Na finiszu ligi o awans walczą jeszcze trzy drużyny - Witniczanka Witnica, Grot Gardno i KLUKS Krzywin. Lider z Witnicy wygrywa 2-0 z Iskrą Banie (Nockowski, Waluś), wicelider Grot w Kołbaskowie wygrywa 3-4 a w Nawodnej dochodzi do niespodzianki i KLUK Krzywin przegrywa z Rurzycą 4-3.
Pozostałe wyniki: Czarni Czarnówko - Czcibor Cedynia  3-1,  Chrobry Lisie Pole - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 1-4,  Unia Swochowo - Klon Krzymów 3-0.


B klasa
Derby Gminy Chojna między Błękitni Białęgi a Sekwoją Brwice kończą się bezbramkowym remisem, pomimo okazji z obu stron i dopingu kibiców, którzy raz po raz wymieniali się uprzejmościami i szacunkiem, spotykanie oglądało ok 80 widzów.
Zryw Góralice - Odra Czelin 4-3, Tywa Swobnica - Rosnowianka Rosnowo 3-0 (walkower), Sokół Różańsko - Pro-Team Żarczyn 0-1, Sokół Przyjezierze - Olimpia Troszyn  1-4, Czarni Czerników - Korona Klępicz 3-2.

Juniorzy 
15 czerwca (poniedziałek) o 17 :30 w Chojnie  swój ostatni mecz w ramach obecnego sezonu rozegrają juniorzy  a ich rywalem będzie Iskierka Szczecin-Śmierdnica.

Trampkarze
Odra 5-0 Morzycko (Frączak:x3  Podyma, Surowiecki).

4 Komentarze

  1. Widac w Lisim Polu wszystko odwrocilo sie do gory nogami

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłem na meczu w Białęgach najlepsi na boisku byli Glanert i ten koleś w długich włosach , fajna i miła atmosfera towarzyszyła Derbom.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza