Uczennica SOSW w Chojnie wydała własną płytę [video]


Uczennica Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Chojnie – Klaudia Szpilska wydała własną mini - płytę. Nagrań dokonano w miesiącach od listopada 2014 do maja 2015 w studio przy Chojeńskim Centrum Kultury. 

Płyta o tytule "Zostań z nami melodio", której prapremiera miała miejsce 28 maja w Starostwie Powiatowym w Gryfinie, zawiera pięć znanych utworów w tym jedną pastorałkę i jest poglądowym materiałem ukazującym wokalne możliwości Klaudii.

Talent, muzykalność i zaangażowanie wychowanki SOSW były podstawą powstania płyty, która jest do nabycia w sekretariacie ośrodka. Teledysk uczennicy promujący płytę można obejrzećw serwisie youtube.

Instruktorem młodej wokalistki jest Marek Jakubiszyn.

Redakcja

9 Komentarze

 1. widzę, że nawet z wadą wymowy można wydać płytę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale trzeba mieć talent, a nie siedzieć przed komputerem i krytykować czyjąś ciężką pracę.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Nie ,no przecież najlepiej samemu nie mieć nic do zaoferowania ,tylko skrytykować innych. Wadę wymowy ma co drugi raper i też wydają plyty. Dziewczynka ma piękny głos.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny głos,dziewczynka ma wielki ,naturalny talent.Świetnie opracowana piosenka.Bardzo mi się podoba.Muszę kupić tę płytę.Brawo !!!!!!!! Ktoś z opiekunów miał bardzo dobry słuch i dużo cierpliwości ,żeby zrobić nam taką przyjemność.Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba tak, wielokrotnie na placu zabaw dawała niemałe koncerty, niezmordowanie przez godzinę lub dłużej:) widać, że to jej pasja, jeżeli to ta sama dziewczynka to w realu ma nawet ładniejszy głos:) wielkie gratulacje i powodzenia na przyszłość, szacunek dla opiekunów, że udało im się zrealizować taki pomysł

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej brat też ma talent do śpiewania.Może ktoś to wykorzysta, bo warto

  OdpowiedzUsuń
 6. No pamiętam, tez dawał koncert razem ze swoją siostrą- disco polo, jak byli mali...

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza