Widuchowa oszalała - Piękni i Młodzi zachwycili publiczność [foto] [video]


Żaden deszcz ani zapowiadane burze nie przestraszyły uczestników koncertów podczas Jarmarku Widuchowskiego. Tegoroczne święto miejscowości cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Choć jarmark trwał jeden dzień, organizatorzy wypełnili go po brzegi ciekawymi atrakcjami. Od rana na bulwarach rybackich odbywały się pokazy WOPR, można było zobaczyć średniowieczny obóz rybacki i... piratów.

Na stadionie naprzeciwko siebie stanęły ekipy Oldbojów Pogoni Szczecin i Łabędzia Widuchowa, po meczu impreza przeniosła się do parku.

Na koncert zespołu Piękni i Młodzi zjechali się mieszkańcy z różnych stron naszego powiatu. Teren parku został szczelnie zapełniony, zaskoczeni byli nawet organizatorzy - tylu ludzi w Widuchowej jeszcze nie było. Wraz z mieszkańcami, do 4 rano bawiła się nawet wójt miejscowości Anna Kusy - Kłos.

Naszej ekipie udało się porozmawiać z zespołem Piękni i Młodzi, którzy są jedną z najpopularniejszych formacji grających muzykę na pograniczy disco polo i dance. Wkrótce udostępnimy wideo z tego spotkania.


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na Facebooku

Redakcja

13 Komentarze

 1. Ambitna rozrywka, dojrzałe społeczeństwo, 21 wiek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie zespoły to rozrywka dla małolatów ze wsi, typowych plastików i ludzi prostych, którzy bawią się przy tak prymitywnej muzyce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problem masz z muzyką? Ludźmi? Czy z samym sobą. Pozdrawiam prymitywną mentalność ;) musisz być ze strasznego zadupia #

   Usuń
 3. Sam jesteś prosty, jeśli myślisz, ze rodzaj słuchanej muzyki o tym swiadczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mimo pogody ludzi było sporo chodź również uwazam ze muzyka tego typu to prymitywna i mało ambitna rozrywka dla niezbyt dojrzalego spoleczenstwa

  OdpowiedzUsuń
 5. Hipokryzja niesamowita, bylas/es prymitywie niezbyt dojrzaly społecznie. Poprostu napisz ze masz 10 lat i wszystko będzie jasne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie wyżej, spokojnie ;) Prymitywizm Disco Polo to sprawa oczywista, cholernie podobne bity we wszytskich piosenkach, ograniczona ilość akordów, prosta linia melodyczna, tekst na intelektualnym poziomie gimbazy. Do tańczenia jak najbardziej, fajne, łatwe i przyjemne. Ale aby chodzić na koncerty, albo co gorsze słychać tego na codzień :o Zbrodnia na mózgu i godności ludzkiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Fajnie, że do przeprowadzania wywiadów i tworzenia serwisu dopuszcza sie w chojna24 młodych ludzi ;) Super nauka i fajna przygoda która moze kiedyś zaowocować. Tylko nich koszulke na Pogonii zmieni jak juz chce piłkarską :D

   Usuń
 7. to były igrzyska.. a wielu ludzi z zażenowaniem patrzyło na wywijasy pewnej pani kuso ubranej.. komentarze były jednoznaczne....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny sfrustrowany, który nie może się pogodzić z wynikiem wyborów, mimo że już trochę czasu upłynęło. A swoją drogą to chyba lepiej, że "władzę bawią się z ludźmi,a nie zamykają się w gabinetach, jak to wcześniej bywało. Po to są takie imprezy

   Usuń
 8. Prymitywne cymbały.

  OdpowiedzUsuń
 9. gdzie jest mój komentarz o tym chłopczyku z gimnazjum, który robił ten pseudo wywiad?????? to jest totalna żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza