Wypadek niedaleko Widuchowej, jedna osoba poszkodowana


Kobieta została poszkodowana w wypadku samochodu osobowego marki Nissan Micra. Strażacy po przyjeździe na miejsce zastali auto leżące na prawym boku pomiędzy drzewami. 

Do zdarzenia doszło w niedzielę 31 maja nad ranem, ok godziny 7:25, na drodze krajowej nr 31 pomiędzy Widuchową a Chojną. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, wyciągnęli poszkodowaną z pojazdu i przekazali ją ratownikom pogotowia. Kobieta trafiła do szpitala. 

Przez kilkanaście minut ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.  
Redakcja

3 Komentarze

 1. Wiadomo kto to?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak trochę z innej beczki - ale warto przeczytać - tak nasze ukochane państwo pod rządami Po dba o budżet ....już wiem skąd tyle tych nieoznakowanych radiowozów na ulicach ...na prawdę polecam link ponizej ;

  http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Policjanci-jednak-nie-beda-wyrabiac-statystyk-Ministerstwo-skapitulowalo,wid,17591441,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A DUDA???? Żeby Nie ZAPOMNIAŁ?????? OBNIŻYĆ WIEK !!!EMERYTALNY!! ŻŻŻŻŻEBY NIE ZAPOMNIAŁ!!!!!Bo Naród PAMIĘTA!!! I 500set Zł. na każde Dziecko!!!! Przypominajmy!!! Bo Żaden nie Pamięta!!Przypominajmy!!! na Radio Marylka?? Na pewno DA!!! Tylko NAM??Przypominajmy!!!Pracowałem w tej firmie 24 lata i to jest wszystko ściema. Statystyki są i będą . Spytajcie się czy jest prowadzony ranking komend , kto jest pierwszy a kto ostatni w danym województwie. Liczą wszystko, ilość policjantów na służbie, mandaty, zatrzymane dowody rejestracyjne, mandaty porządkowe, wykrywalność za przestępstwa i wykroczenia, zabezpieczone mienie, odzyskane mienie,. . To co akurat wymieniłem to mały pikuś jest tego tyle, że nikt czytający nie zrozumie o co chodzi , a pisać musiałbym chyba przez 30 minut. Tam gdzie jest statystyka jest i kombinacja więc statystyki nie odzwierciedlają całej prawdy o pracy policji. Napiszę dosadniej chodzi o to aby " jeb...., karać nie wyróżniać " aby naszym przełożonym gwiazdek na pagonach przybywało i awansów i oczywiście kasy dla budżetu państwa. Przeżyłem wszystkie rządy ale takiego syfu jak za PO i PSL-u nigdy nie było. Dlatego podziękowałem za współpracę i musiałem opuścić szeregi policji bo w biciu piany uczestniczyć nie chciałem. Przy okazji jak będziecie słuchać szeryfa Sokołowskiego i Kąkolewskiego to co oni mówią to sobie, podzielcie , przemnóżcie, dodajcie , odejmijcie, a potem jeszcze z góry na dół i po przekątnej. Kukiz ma rację policję trzeba poważnie zreformować, ale jak kto zrobić ?.

   Usuń
Nowsza Starsza