Kandydatura komisarza w gminie Trzcińsko Zdrój czeka na akceptację premier Ewy Kopacz


Andrzej Ogłodziński będzie prawdopdobnie pełnił funkcję burmistrza do czasu wybrania nowego włodarza w gminie Trzcińsko Zdrój. Jego kandydatura została przesłana do Kancelarii Premiera. 

Komisarza wybiera Prezes Rady Ministrów, czyli w tym przypadku Premier Ewa Kopacz. Kandydatura A. Ogłodzińskiego została zaproponowana przez wojewodę zachodniopomorskiego Marka Tałasiewicza.

Komisarz będzie rządził gminą do czasu wyborów, te zarządzono na 23 sierpnia.

Andrzej Ogłodziński był w latach 1994 - 2002 był wójtem gminy Bielice, później pracował w Agencji Rynku Rolnego w Szczecinie. Jego kandydatura została przesłana do Kancelarii Premiera w piątek.

Głównym zadaniem komisarza będzie przygotowanie na terenie gminy referendum w sprawie JOW-ów, finansowania partii i zasady dotyczącej prawa podatkowego, które odbędzie się 6 września. 

Na zdj. Urząd Miejski w Trzcińsku Zdroju (fot. Paweł Sławiński)
Redakcja

93 Komentarze

 1. Brak słów do czego ten Kowalski doprowadził .Szkoda ,że nie przysłano nam Zakonu Templariuszy.Przecież jak teraz wygra znowu Kitlas to Kowalski założy w TZ terenową agencje ABW, CBA, FBI , i wiele innych żeby tylko do władzy się dopchać .Tylko u nas takie szopki ,że PIS wchodzi w d..e PO .Franek trochę godności .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś ty miał taką godność jak Franek to nie głosował (ła) byś za flaszkę i nie byłoby dzisiaj takich problemów. Więc nie obciążaj Kowalskiego ani Franka bo nie dorastasz im nawet do pięt pomimo to, że Franek jest niskiego wzrostu :)

   Usuń
  2. nikt nikomu nie udowodnił ze ktos dał flaszke za głos wyborczy nawet sąd tego nie stwierdził a ze sa powturne wybory to nieznaczy ze sąd jest bezstrony ta sprawa jeszcze długo będzie sie ciagła

   Usuń
 2. Super będzie .Stworzone zostaną nowe miejsca pracy w tych agencjach . Od od Franka się odczep bo nie ma co się dziwić że chłop walczy o Kowalskiego jak ten obiecał mu prace w gminie na miejscu Radeckiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kowalski tak naobiecywał swoim prace że na jedno miejsce ma trzy osoby . Nawet miejscowy potentat co miał żwirownie ostatnio w gminie wyzywał tego przerośniętego ambicjami sołtysa , ciekawe o co poszło ? Dlaczego tak się ludzie od niego odwracają ? Bo się na nim poznają ale najszybciej poznał się Woś i wycofał się już w trakcie kampanii.

   Usuń
  2. Z tego co wiem Kowalski nikomu jeszcze nic nie obiecywał, ponieważ nie dzieli się skóry na żyjącym niedźwiedziu. Faktem jednak jest, że Kowalski w swojej grupie miał takich ludzi, którzy zmieniają POglądy w tempie Komorowskiego. Więc się nie dziwię, że został zdradzony przez dziwaków politycznych, którzy zasiali zamęt. A poza tym skąd wiesz gdzie chciałby być zatrudniony Franuś?

   Usuń
 3. To nic ale Kowalskiemu odpadł członek ekipy z Piaseczna.Po zabawie pobił podobno tak jednego z mieszkańców że jest on w ciężkim stanie w szpitalu.Facet nie wytrzymał napięcia że nowy sołtys zrobił super imprezę jakiej jeszcze w Piasecznie nie było .

  OdpowiedzUsuń
 4. Kitlas nie będzie już burmistrzem!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. WITAM !!!!!! KITLAS BĘDZIE BURMISTRZEM !!!!!! BYŁ JEST I BĘDZIE !!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba pomyliłeś systemy polityczne. Żyliśmy już w systemie totalitarnym i takie właśnie są rządy Pana Kit, zniszczyć wszystkich, którzy mają inne zdanie a swoim poplecznikom dać wszystko nawet pracę choć już od dawna są emerytami i blokują miejsca młodym wykształconym ludziom. Nie chcemy takiego włodarza chcemy burmistrza, który będzie traktował z należytym szacunkiem.

   Usuń
  2. No pewnie chcemy włodarza który nic nie znaczy ,jest marionetką dla chryzantema i lodzieskiego .Ludzie starzy wyjadacze chcą wrócić do władzy żeby zagarnąć nasze podatki bo im się w życiu nie ułożyło.Kowalski jest tylko marionetką a stara ekipa która wyssała Trzcińsko już umiera z głodu i tylko ciemnota zagłosuje za Kowalskim bo normalny człowiek widzi co jest grane.

   Usuń
  3. Lenin też był zawsze i co się stało wiemy! Więc nie pisz, że Kitlas jest i będzie burmistrzem zawsze. Kitlas został odwołany wyrokiem Sądu! Więc żadna to chluba i duma wobec demokracji, której w Trzcińsku - Zdroju nie ma a jedynie jest to przykład dla innych aby tak nie postępować! Nie zapominajcie też, że Kitlas też jest sterowany przez TW Hipolita! Potrzebna jest zmiana tak jak potrzebna była po 3 letniej kadencji poprzednika Kitlasa. A jak następca się nie sprawdzi to po to są mechanizmy demokracji aby go nie wybrać następnym razem.

   Usuń
  4. Po pierwsze Kitlas nie został odwołany wyrokiem Sądu tylko zostały unieważnione wybory na podstawie kłamstw dwóch braci z Gogolic którzy w miejscowym sklepie wygadali sie że dostali 150 zł za kłamstwo przed sądem. Oczywiście sąd dostał oświadczenie świadka który to wszystko słyszał,ale po co dochodzić prawdy ? Ta "prawda" jest teraz na rękę Kowalskiemu i jego przydupasom .Ale co z tego ,przegra on znowu to i tak ten sam sąd podważy wybory .Po trupach do władzy ,takie powinien on mieć hasło wyborcze .

   Usuń
 6. Ruszyło miejszość- chyba nie dostało się od niego kredą w łeb?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kitlas jakby nie był bufonem poobrażanym na przeciwników i trochę myślał racjonalnie a nie karał utratą pracy przeciwników pewnie dalej by miał duże poparcie wybrał jednak styl władzy wygodny tylko dla przydupasów i popleczników. Nie interesuje go służba dla gminy jako burmistrz ale prywata. Niestety wielu ludzi się o tym przekonało. Zwykłe ,, dzień dobry" już przez usta dla innych nie przechodzi .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty pleciesz.Kitlas jak by chciał pozbyć się ludzi którzy są sprzedawczykami to od razu wywalił by z przedszkola Adrianne która dostała tą prace dzięki niemu .Była bez wykształcenia i miała biedę nie tylko intelektualną .Ten człowiek zlitował się nad nią a ona za pół litra wódki sprzedała się Kowalskiemu obiecując mu na imprezie w OHP Rów lojalność .Ale co tam wóda jest ważniejsza niż odrobina kultury .Może jej mąż Sebastian opowie jak rządził bez żony w OHP jak ona już smacznie spała w domciu .

   Usuń
 8. Przecież on dzień dobry nie mówi nikomu chyba że swoim pantoflarzom i hipolitowi dziś pod urzędem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kitlas nie ma większości w radzie i co mu po rządach idzie tylko dla kasy!!! Prawo łoma- ciało uderzone łomem nie ma prawa powstać! To słowa aligarchy i chemika w jednym. Dziwne że poleciał za zasady alkoholowe -przeliczył się - taki matematyk?

  OdpowiedzUsuń
 10. Widzę że pieski znowu ujadają.
  1. Kitlas jest bufonem tylko dla tych którzy na to zasługują.
  2. Jak ktoś dostał kredą też zasłużył.
  3. Poparcie Kowalskiego leci na pysk.
  W Trzcińsku pozostanie normalność, przynajmniej do końca kadencji. Nie zmienia to faktu że normalni ludzie RZYGAJĄ POLITYKĄ, TĄ DUŻĄ I MAŁĄ!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książ z bajki o Hipolicie jak zgarnąć 6 mln z budżetu i zatrzeć za sobą ślady zwalniając niewygodnych świadków!

   Usuń
  2. Właśnie jest koniec kadencji KITLASA a to że jest jedyny w powiecie bez absolutorium to zamyka sprawę- pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  3. Strzeszów, Klasztorne, Smuga, Rosnowo, Piaseczno itd.wszyscy rolnicy poprą kowalskiego a rolnicy mają swoje rodziny a te wyrwą w końcu oporny chwast.

   Usuń
  4. Co ty pleciesz .Co ci Kowalski obiecał ? Chyba masz 5 hektarów łąk albo bagien i jeszcze je dzierżawisz. Ja mam 180 hektarów i ten człowiek jest dla mnie ZEREM jeden wielki ściemniacz. Człowieku zobacz komu oddał on miejsce w kółkach rolniczych ,bo padnę ze śmiechu. Ale dla ciebie chyba to utopia.

   Usuń
  5. hahaha no komu oddał ? Tatusiowi pracownika Agencji Rolnictwa czyli Kozakowi z Piaseczna !!! .Tym powinna się zainteresować ABW. Dobrze się poukładali,że Kowalski zrzekł się członka kółek rolnych na rzecz Kozaka hehehe.Podzielą sie hektarami a my mali rolnicy tylko smród poczujemy.!!!

   Usuń
 11. BD zwijaj żagle za mądre słowa dla ciebie. Nie ma większości i już. Burmistrz bez rąk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co przez 7 m-cy zrobiła większość, może przykłady inicjatywy ,,pseudo rady"

   Usuń
  2. Zaprowadziła porządek!

   Usuń
  3. A co można zrobić jak ma się dług 5,6 mln i nie ma się na chleb? Wypłaty pracowników, burmistrzów i odprawy np.tw zrobiły zadłużenie.

   Usuń
  4. jak sa inwestycje to sa długi Zgoda z Łodziejeskim na koniec kadencji wybudował hale a kitlas musiał spłacic 2 miliony i w dodatku sie sypie a teraz ma czelnos chodzic na sesie isie wymondrzac a on co zrobił przez 8 lat ,Jureczek tylko manipuluje RADNYMI ZWŁASZCZA PIOTREM PAMIETAJ ZE TO DZIKI TOBIE ZGODA DOSTAŁ TYLE GŁOSÓW NA BURMISTRZA A NIE ZE TO BZIEKI NIEMU ZOSTAŁES RADNYM

   Usuń
  5. To teraz Kolec poprzyj oficjalnie kandydaturę p.Kowalskiego i wtedy koniec KITLASA.

   Usuń
  6. Jak odchodzili Łodziewski i Zgoda to zostawili 800 tysięcy gotówki i dług ok. 1 mln złotych za halę sportową.a teraz jest prawie 6 mln złotych do tyłu ,naprawdę z burmistrza Kitlasa "dobry gospodarz" ale chyba tylko dla siebie !!!!!!

   Usuń
 12. Obejrzyjcie sobie ostatnią Sesję RIO.pozytywna opinia, Komisja wspólna pozytywnie zaopiniowała.Przydupasy Kowalskiego i pana Jerzego zagłosowali przeciwko źeby pokazać ciemnocie kto tu rządzi !!! To się nazywa zemsta polityczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie zemsta, to marionetki pociągane za sznurki. Kto pociąga wszyscy wiedzą.

   Usuń
  2. Gdyby marionetki były ciągane za sznurki to dopiero by się działo i tak kitlas ma tego dosyć wygadał się podczas dni trzcińska.

   Usuń
  3. Ciemnocie? To o kitlasie czy o wyborcach bo jak to drugie to właśnie tak kitlas traktuje ludzi którzy na niego oddali głos.

   Usuń
  4. Ostatniej sesji już kitlas nie puści zabronił informatykowi za dużo prawdy!

   Usuń
  5. Nadal kupuje głosy tylko tym razem rozdaje czekolady dzieciom na sołeckich imprezach myśli, że ludzie kolejny raz nabiorą się na ten sam numer. Żenada

   Usuń
  6. Niestety to tak właśnie jest .Jak już kogoś okradłeś to źle ci z tym jest.Okradasz następnego żeby spłacić pierwszego i ........dalej....dalej .... Człowieku zostaw tą gmin w spokoju ,spłać swoje długi i wara od nas !!!

   Usuń
  7. Kto przyjechał na tą sesje ? Lejman któremu Kowalski obiecał dyrektora w Gimnazjum , Chryzantem zakochany w Marii czy Franek wiecznie walony od tyłu ? Zrobili sobie igrzyska ale ta ciemnota nie wie, bo skąd ,że my wyborcy mamy ich układy głęboko tam gdzie światło nie dochodzi .Ludzie!!! Na czele z Chryzantemem i Frankiem /Franek nie ciesz się tak i tak jesteś zerem / ich sługus Kowalski może jedynie podać Was wszystkich którzy macie swoje zdanie do Sądu ,tylko to potrafi /ale nie sambo to przekracza jego iloraz //proszę nie mylcie z ilorazem inteligencji/ /

   Usuń
  8. Ja na miejscu Franka podał bym ciebie bydlaku do sądu. Na pewno Hipolit by to zrobił. ty na pewno nie jesteś kimś a prawdziwym zerem do kwadratu i nie sięgasz nawet do pięt Franka!

   Usuń
 13. Po trupach do celu... Czyli polityka p. RK. Kto za to wszystko zapłaci? Czy zdajecie sobie sprawę, że ta zażarta chęć bycia u władzy marnuje kupę kasy? Waszej kasy?
  Ludzie, którzy twierdza, że p.ZK jest bufonem i nie odpowiada "dzień dobry"-widocznie na to zasłużyliście, jest takie przysłowie, że jak Kuba Bogu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja wypowiedź w pełni odzwierciedla zachowanie Pana Z.K. czyli jesteś taki sam jak on czyli?

   Usuń
  2. a co warta jest władza kupowana za alkochol!!!! ciemnogród naiwni ludzie dający się kupić!! za kupowanie głosów według prawa wyborczego chyba ktoś nie powinien podchodzić do wyborów JEDNA WIELKA KPINA I WSTYD !!!!

   Usuń
  3. Kto zmienił wynik wyborów sam przecież wiesz bo brałeś w tym udział. Uprawiasz taką samą politykę jak twój mocodawca czyli okłamywania ludzi. Za nim napiszesz coś głupiego co ci powiedział Kit to sprawdź. Ponowne wybory będą kosztowały max. 10 tysięcy złotych i Gmina dostaje na ten cel dotacje.

   Usuń
 14. Ludzie to jest tak : w Piasecznie nowy sołtys zrobił tyle w kilka miesięcy co ten stary przez 8 lat .Zabawa którą zorganizował może przejść do historii .Ale sołtys który stracił mandat tj.przydupas Kowalskiego nie mógł zachowa kultury i fasonu i pobił jednego z mieszkańców żeby pokazać jakim jest burakiem i jakiego buraka popiera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad swoimi słowami? Przecież to ty nazywasz ludzi burakami dla czego, ponieważ sam jesteś właśnie tym o co posądzasz innych. A właśnie jeszcze jedno chyba masz amnezję wasz były sołtys był kiedyś wybrany przez was mieszkańców Sołtysem Roku.

   Usuń
  2. DLACZEGO WYBRYKI SOŁTYSA KTÓREGO WYBRALIŚCIE A POTEM ODWOŁALIŚCIE PRZYPINASZ KOWALSKIEMU DZIWNE BYNAJMNIEJ LECZ SIE

   Usuń
  3. WSZYSCZ WIEDZĄ ZE RUTKA POBIŁ CHŁOPAKA PO ZABAWIE

   Usuń
  4. No ,no R.D dostał tylko tyle na ile zasłużył, prosił się o to już długo. Co do nowego sołtysa, jak na razie zrobił niewiele, dodatkowa tablica, czy dwie, impreza szumnie nazwana "DNI PIASECZNA", kolacja wielkanocna - uważacie że to dużo? No cóż, nie uważam żeby to było więcej niż zrobił jego poprzednik. Mieszkam w Piasecznie i pamięć mam dobrą, byłam jedną z niewielu osób, które pomagały doprowadzić np. park do takiego stanu jaki mamy dziś. To, że nowy sołtys kosi trawę uważacie za duże osiągnięcie? W takim razie Markowi należy się przynajmnie dyplom i medal, w końcu robił to samo, a nawet więcej przez całe swoje sołtysowanie.

   Usuń
 15. Ludzie nie opluwajcie się ! Wszyscy w TZecie wiemy jak przebiegaly wybory , niektórzy z piszących niech uderzą się w pierś i pomyślą ,że to co się stało to równi ich zasługa gdyby wszystko było w porządku na pewno sąd nie uniewaznil by wyborów i myślę ,że każdy kto widział te nieprawidłowości postąpił by tak samo jak R.K

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. CO TY ZA GUPOTY PISZESZ SKAD WIESZ ZE SĄD NIEBYŁ ZMANIPULOWANY ZADEN SWIADWK NIE POTWIERDZIŁ TEGO FAKTU NIKT NIEZOSTAŁ UKARANY,,,,,CIĄGNIK TEZ ZABRALI ROLNIKOWI I TEZ BYŁ NIEWINY TAKA POLSKA TAKIE PRAWO KTO MA PLECY TEN WYGRYWAS

   Usuń
  2. Jesteś żałosny/a !! Wszyscy wiemy jak odbyły się te wybory i co się działo w T-Zecie .I może mi powiesz dlaczego panowie P.K.niby biznesmen i jeden pan z Rowu tak bardzo angazowali się w te całe przedsięwzięcie a może mi powiesz ,że wszystko w przebiegu wyborów było w przypadku?Ale przecież ekipie burmistrza wolno wszystko i kto nie myśli i robi tak jak on każe to jest nikim ,czyż nie ?

   Usuń
  3. kazda ze stron miała swoich popleczników kitlas miał swoich a kowalski swoich to czego sie czepiasz bałwanie jednej strony ?

   Usuń
  4. Kultura słowa godna ludzi z aparatu obecnego jeszcze burmistrza!Jak nie robisz i uważasz tak jak oni to wataha piesków K.......a zawsze cię przegoni!Kończę duscie się we własnym sosie Pozdrawiam do zobaczenia na wyborach !

   Usuń
 16. ludzie ! opamiętajcie się z tymi komentarzami ad personam ! po co sięgacie po prywatne sprawy tych ludzi ? idzcie 23 na wybory i wybierzcie zgodnie ze swoim przekonaniem a nie plujcie jeden na drugiego !

  OdpowiedzUsuń
 17. Szanowni wyborcy z Trzcińska - po przeczytaniu waszych opinii na tym forum, na miejscu kandydatów natychmiast wycofałbym się z ubiegania się o fotel burmistrza tej gminy. Jest nadzieja, że jest tam jeszcze inny elektorat.

  OdpowiedzUsuń
 18. Są w Trzcińsku i gminie ludzie fantastyczni , którzy mają otwarte serca i głowy dla innych i na poglądy innych. Są ludzie, którzy podzielą się ciepłym słowem i nie tylko dla drugiego człowieka. Są też w Trzcińsku ludzie obojętni , obojętni na wszystko i wszystkich, byle tylko dla nich było cieplutko i finito. Ludzie zobojętnieni na dolę i niedolę innych, bo po co się wychylać , po co pomagać , po co zadawać nawet pytania. No i są w końcu ludzie totalnie nastawieni na swoje, na tą niepohamowaną konsumpcję.Pycha.Chciwość.Nieczystość.Zazdrość. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. Gniew. Lenistwo.
  Pozdrawiam tych myślących i wierzących w ludzi. pomimo wszystko nie plujmy na siebie
  r

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieknie napisane i dziekuje Ci za pozdrowienia. Tylko, uważaj bo możesz być okrzyknięty (-a) idiota lub posadzony (-a), ze się klejem bawisz. Wciagajmy więcej ludzi do naszego grona. Tez pozdrawiam.

   Usuń
 19. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w tak małym środowisku starcia tego typu oznaczają wieczną obrazę i nienawiść. Dlaczego nie może być tak jak w Stanach, że szanuje się przeciwników i w momencie wygranej ludzie sobie gratulują i pozostają współpracownikami dla wyższego dobra. Dlaczego w TZ nie da się, żeby Kitlas z Kowalskim współpracowali dla dobra gminy? Po co te podziały, niesnaski, wyzywanie, rzucanie błotem zza płota. Gdyby jeden i drugi działał zgodnie z prawem (nie mówię, że tak nie jest), to jeden drugiemu mógłby patrzeć na ręce. Po co wciskanie nieodpowiednich ludzi na stanowiska, rozdawanie pracy swojakom - powoduje to jedynie wstyd, kiedy taki delikwent nie na swoim miejscu okazuje się burakiem i niekompetentnym bufonem i wstydem dla miasta. Czy nie możecie się dogadać, Ludzie?? Po co ta polityczka? Trzcińsku potrzeba dobrego gospodarza a nie celebryty wszechwładcy. Pozdrawiam miasteczko moje rodzinne - mimo wszystko ukochane, choć nie wolne od wad.

  OdpowiedzUsuń
 20. Gdyby Zbyniuniuniu miał choć trochę honoru i zwyczajnej ludzkiej skromności to jedna kadencja, (przecież nie nadzwyczajna- brak jakichkolwiek sukcesów w gminie) by mu wystarczyła! Wtedy nie było by tej całej żenady, która tylko Opinię szarga dla Całej Gminy i jej mieszkańców. Trzcińsko to taki precedens dla całego województwa no i Pani Premier Kopacz;), teraz kojarzyć się będzie z pseudodemokracją, której po 25-latach w Trzcińsku ludzie muszą się dalej uczyć! Smutne jest to, że sprawa dotyczy byłego nauczyciela, który tak beztrosko w trakcie swojej pedagogicznej kariery studiował na lekcjach prasę myśląc, że w ten sposób przygotuje się merytorycznie do piastowania już na emeryturze tak poważnego stanowiska. A rzeczywistość okazała sie brutalna bo dorośli ludzie to nie dzieci z podstawówki, które dadzą się zastraszyć lub przekupić, przynajmniej nie wszyscy! Ja wierzę jednak w dobre zakończenie całej tej sprawy i jestem przekonany, że Pan Z. posiada w sobie choć odrobinę samokrytycyzmu, honoru i zwykłej wewnętrznej dumy i ponownie nie wystartuje w kolejnych wyborach, a swoją energię i wiedzę spożytkuje społecznie np na rzecz biednych rodzin i dzieci dając darmowe korepetycje, działając i organizując społecznie w sprawy rozwoju lokalnych dzieci i młodzieży. Pozdrawiam Serdecznie............

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic z tego Hipolit ma na niego haka dlatego stanie do walki bo musi ale tym razem nici z przekrętów. Wyjdzie również to, że robi sobie kampanię z gminnych pieniędzy korzystając z anarchii przekonując pracowników o powrocie we wrześniu. Tak jest było ale już nie będzie!

   Usuń
 21. A co będzie jak prokuratura udowodni Panu k z korupcję lub zakłucanie ciszy wyborczej bo ja w tym momencie zgłupiałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. będą nowe wybory w okolicach grudnia , jeśli w tych sierpniowych wygra pan ZK

   Usuń
 22. Na to że głosy były kupowane jest dużo innych świadków chociażby chłopaki że Strzeszowa - " szliśmy sobie na głosowanie aż tu nagle zatrzymuje się Pan Kitlas i pyta dokąd idziemy my na to na głosowanie, pada zapytanie na kogo, no oczywiście na pana- to wsiadajcie macie tu na piwko a ja was podrzucę! I tak zagłosowalím na Roberta.

  OdpowiedzUsuń
 23. Troszkę ten scenariusz naciągany z tymi "chłopakami ze Strzeszowa "pasujący do "Rancza "a nie do T-Z. U nas poziom jest wyższy niż w Wylkowyjach ale nie wszyscy to ogarniają !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet to nie pasuje! Co za typy w tej gminie siedzą? Do czego przyrównacie to? Matematyk zasłużył na to co ma! Zadłużył budżet i śmieje się wam w oczy mówiąc że ma tyle pieniędzy i to z nich niedługo całe Trzcińsko kupi i nie będzie więcej wyborów! Tak się nie robi! To pieniądz rozdaje karty a strach dodaje temu kunsztu ale to tylko w tz.

   Usuń
 24. Jeśli chodzi o nieudzielenie absolutorium - stało się tak najprawdopodobniej dlatego że zaplanowane działania opozycji są długofalowe i najprawdopodobniej kolejnym krokiem miałoby być referendum o odwołanie burmistrza , tylko trochę się przeliczono -zgodnie z obowiązującymi przepisami (art 28a ustawy o samorządzie gminnym ) - wybranych 16 listopada 2014 włodarzy obowiązuje "okres ochronny" ..absolutorium jest instrumentem corocznej kontroli gospodarki finansowej gminy.... itd.... czy w Trzcińsku radni nie wiedzą dlaczego udziela się , bądź nie udziela absolutorium ????

  OdpowiedzUsuń
 25. Nie muszą!? A propos absolutorium to nie zapędzaj się tak daleko bowiem tego nie było komu przyznać! Nie było burmistrza! Zresztą to i tak nic nie zmieniłoby. Najważniejsze że był zadowolony skarbnik i artyści z inwestycyjnego referatu. Im to pasowało! A tak przy okazji to po co zaczepiacie radnych przecież to ma być powtórka burmistrzowska a nie całość! Radni są ok mówią prawdę po obu stronach, wymieniając się swoimi racjami- tak wyglądać mają obrady a nie jak było do tej pory- liczyła się tylkogrupa przestępcza tw i kz pod przewodnictwem kitusia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co ty pie,,, co to za radni sterowani przez Zgode jak Piotr czy Magda H i cała spółka na czele z pierogiem ...Młodzi radni co mieli zrobic dla gminy tak dużo i co jak jureczek z jednej strony ich chamuje to kowalski z drugiej strony ,to oni powinni dostać czerwoną kartke a nie kitlas wyborcy chcieli młodych radnych zeby to oni w tej gminie mogli coż zrobic dobrego a kowalski z jureczkiem za morde ich trzyma .

   Usuń
  2. Ty, a pacierz rano był mówiony? To idz jeszcze żeby umyj, bo z geby ci jedzie.

   Usuń
  3. A kto kieruje radnymi bezradnymi? Może stagnacja czy oprócz korneliusza kasa? Bo jak narazie to realizowany jest ich budżet! Wywalenie 4 mln na równanie śmietnik!

   Usuń
  4. Radni bezradni to byli w poprzedniej kadencji! Oczywiście nie byli sterowani tylko mieli "swoje zdanie"Wyborcy rozlicza całą kadencję a nie 9 m cy Młodzi Radni nie słuchajcie szczekania piesków i róbcie dalej swoje I będzie wreszcie normalnie w T zecie .A ci co tak głośnowas krytykują chyba się czegoś boją .Nie dajcie się złamać ! Trzymajcie się razem a będzie ok.Pozdrawiam Admin nie usuwaj mj znowu tego posta bo poszły już 3 a wszystkie usunięte

   Usuń
 26. To może potrzeba takiego burmistrzem zrobić to by wiedział jak to dobrze rządzić z długiem i bez pieniędzy?! Może ten z kasy?

  OdpowiedzUsuń
 27. To jest sposób na wygraną Kowalskiego :jego piesek WOŹNIAKOWA, chodzi po TZ i namawia ludzi do fałszywych zeznań na Kitlasa .Już jedna osoba ją nagrała .Jeszcze tylko jedno nagranie i w Prokuraturze już sie nie wykpi .Woźniakowa chodź dalej po TZ a tym samym pogrążasz siebie i Kowaluncia .Czekam na ostatnie drugie nagranie !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem to nie ma "limitu " żeby powiadomić prokuraturę jak coś masz to zawiadom odpowiedni organ a nie uprawiasz politykę plotek jak ludzie związani z Z.K i"Hipciem !��

   Usuń
  2. Idioto! Za tego "pieska" spodziewaj się sprawy z urzędu ze strony prokuratury ponieważ Pani Woźniakowa jest funkcjonariuszem publicznym. A poza tym twoje nagrania mogę ciebie jeszcze pogrążyć, ponieważ nagrywanie kogoś bez jego wiedzy jest przestępstwem! Możesz mi za tą poradę nie dziękować :)

   Usuń
  3. Panie Redaktorze ten wpis proszę zabazpieczyc jako dowod w sprawie.

   Usuń
 28. Ten piesek Kowalskiego próbuje namawiać do fałszywych zeznań a drugi bulterier co przywiózł Kowalskiemu najwięcej ludzi z Piaseczna ,nie wytrzymał ciśnienia i pobił mężczyznę z Piaseczna po zabawie w sobotę tak że znalazł si on w szpitalu w Gorzowie. Ale już Policja zajęła się to sprawą .Kowalski stracił Rutke agresora teraz starci Woźniakową .

  OdpowiedzUsuń
 29. Jasne ,że trzeba nagrać tą Woźniakową ,żeby już nie mogła się wykpić z Kowalskim ,że po trupach do władzy z Kowalskim idą .W Gogolicach udało się im przekupić za 150 zł dwóch ludzi to teraz próbują w Trzcińsku.Hańba do sądu z nimi !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie redaktorze proszę zabezpieczyć ten komentarz, będzie dowodem w sprawie.

   Usuń
 30. Żeby głupota umiała latać ,to niektórzy latali by jak gornolotna golebica ! Dobrze ,że wspomniano o nagraniach bo widziałem i słyszałem kilka z tych jak jeszcze niby burmistrz wyraża się o mieszkańcach i co mówi i obiecuję za głosy na niego !!!!!

  OdpowiedzUsuń
 31. I zobaczcie wszyscy jaką ordynarną kampanię prowadzi strona pana kz wstyd, wstyd,wstyd i tak ma być przez kolejne lata? Kochani ogarnięcie się szkoda zachodu to koniec kz i jego urzędników na Pb też jest sposób!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Redaktorze ten wpis proszę zabezpieczyć.

   Usuń
  2. A ty co małpujesz? Pomyśl! Burmistrz musi być inny!

   Usuń
 32. Hipolit to sprzedajna kanalia.Wiadomo. Tylko skad w pozostałych mieszkańcach tyle nienawiści? Frustraci i dewianci stoja po stronie bezprawia. Jak można takie brednie wypisywać. Ale to dowod, ze bezmózgowcy maja swoje 5 minut. Problem jest w tym, ze komentatorzy nie odrozniaja dobra od zla.

  OdpowiedzUsuń
 33. To nie chodzi o to aby odsunąć Pana burmistrza od władzy tylko o to że przez te ok 10 lat pracę w trzcińsku można tylko znaleźć przez: wujka, brata, ciotkę, siostrę, szwagra, kumpla oraz przyjaciela. Tak zatoczonego okręgu nie można dalej tolerować. Niech głosy wasze będą oddawane na kogoś z poza bram! Kowalskiemu można zaufać- pieniądze leżąca ziemi tylko trzeba je umieć podnieść- te słowa to słowa solidarności, której u nas nie ma! Dlaczego.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Franku niech pan wkońcu przestanie cytować frazesy a weźmie się za zbieranie tej kasy z przysłowiowej ulicy. Mnie uczyli, że podstawą jest "chęć"reszta sama pójdzie. Pozdro dla pana Franka i jego konkubiny!

   Usuń
 34. Panie moderatorze proszę zabezpieczyć ten komentarz!!! (zostanie on wykorzystany do biografii pewnego Pana co zbierał pieniążki z ulicy). Ludzie nie bójcie się pisać co myślicie bo widzę że tylko strona Pana Kowalskiego obraża burmistrza Kitlasa a innym grozi sądami żeby przypadkiem o nich nie napisać prawdy.

  OdpowiedzUsuń
 35. Wojewoda powinien wyznaczyć nowy termin wyborów ze względu na to, że pani premier jest nieuchwytna ponieważ kursuje w pendolino po Polsce. Na razie wojewoda zawiadomił komendanta wojewódzkiego Policji o ciągłym przesiadywaniu w urzędzie gminy odwołanego przez Sąd burmistrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robicie sobie jaja niedoszły Burmistrz też jest codziennie w Ratuszu i nikt nie zawiadamia o tym Policji!Jeszcze regularnie objeźdźa miasto i zaczepia ludzi !

   Usuń
  2. Nie nie doszły burmistrz tylko wiceprzewodniczący rady Miejskiej, podczas nieobecności Przewodniczącej pełni rolę Przewodniczącego rady miejskiej.

   Usuń
  3. Sraty Pierdziaty...!

   Usuń
Nowsza Starsza