Wizytówka tuż przy granicy, znak komuś przeszkadzał


W miniony weekend ktoś postanowił wyładować swoją frustrację na znaku drogowym znajdującym się tuż przy przejściu granicznym w Krajniku Dolnym. 

Znak informacyjny "D-39a" informuje o opłatach drogowych na terytorium Polski. Sporej wielkości tablica komuś jednak przeszkadzała i została wygięta.

Zdjęcie znaku otrzymaliśmy od naszego czytelnika Wiesława.

Redakcja

7 Komentarze

 1. A może tak szanowny Pan redaktor uwzględni działanie natury. Na przykład porywisty wiatr?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musiałby być mocno porywisty, niczym trąba powietrzna :)

   Usuń
  2. akurat wczesniejszy komentarz jest prawdziwy. tablica jest juz zepsuta od marca i byla zglaszana do gminy ale jak widac bez efektow. tak samo zepsuta jest tablica przy wale przeciwpowodziowym rowniez wyrwana przez porwisty wiatr i do dzisiejszego dnia nie zrobiona. Panie Pawle a czy nie razi Pana ze wjezdzajac do pierwszej miejscowosci przy granicy nie ma nawet flag powieszonych na masztach?! bo wiele osob zglasza problem ale pozostaje on bez odzewu...

   Usuń
  3. Flaga musi być!!! A na niej napis: NIE WJEŻDŻAJ BO I TAK CIĘ OKRADNIEMY. podpis: TWOI POLITYCY

   Usuń
  4. Niejednokrotnie jeżdżę do Szczecina i z powrotem przez Niemcy i widzę ta tablice . Taki duży znak na tej wysokości ni wykrzywi wandal no ewentualnie sam narożnik . Trochę wyobraźni .

   Usuń
 2. Ten kto to to zrobił ma u mnie porządnego browara. Takie chwasty należy wyrywać. Złodzieje na których głosujecie i którzy dają wam zlizać talerze po swojej uczcie każą płacić za przejechanie z przyczepą dwuosiową( nie ważne czy pusta czy załadowana) za każdy km śmiesznej drogi. Nie ma znaczenia czy PO czy PiS czy jakaś inna pluskwa. ktoś w końcu przestał narzekać i wziął sprawy w swoje ręce. CHWAŁA MU ZA TO

  OdpowiedzUsuń
 3. "W miniony weekend ktoś...."-- pół roku temu

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza