Mężczyzna wpadł pod maszynę rolniczą - zginął na miejscu


Tragiczny wypadek podczas prac na polu. Mężczyzna wpadł pod maszynę rolniczą, do zdarzenia doszło w niedzielę 2 sierpnia w godzinach popołudniowych. 

Podczas prac na polu w Górnowie (gmina Banie) operator ciągnika rolniczego wpadł pod bronę talerzową.

Na miejsce została wezwana policja i straż pożarna, był również prokurator oraz Inspekcja Pracy, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

fot. KPPSP Gryfino
Redakcja

14 Komentarze

 1. Dzien swiety swiecic (Mk2,27,por.KomKKK451).Bog nakazal siodmy dzien swietowac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pisze tylko ten co z ziemią miał tyle do czynienia ile ma w doniczce . Kondolencje dla rodziny zmarłego .

   Usuń
  2. Dokładnie tak jak piszesz. Nie wie jaka jest specyfika pracy na roli... Nie ma w ogóle ZIELONEGO POJĘCIA. W jego przypadku czas wolny jak widać po wpisie nie działa pozytywnie.

   Usuń
 2. Siódmy dzień według księgi to.poniedziałek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki poniedziałek??? Piszesz a sam nie wiesz co...... Bóg tworzył świat przez 6 dni, a siódmego dnia (w szabat – sobotę) odpoczywał – stąd ostatni dzień tygodnia jest dniem świętym, poświęconym Bogu. W judaizmie i niektórych wyznaniach chrześcijańskich świętym dniem odpoczynku, zgodnie z powyższym, jest sobota, jednak w katolicyzmie za dzień odpoczynku uznawana jest niedziela (pierwszy dzień tygodnia według Biblii), na pamiątkę zmartwychwstania Jezusa. Dla wyznawców islamu dniem odpoczynku jest piątek.

   Usuń
 3. W żniwa nie patrzy się na dzień tygodnia

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, że nie na temat ale rozumiem, że pan Skrzypczyk, który opłacił swoją e-gazetkę (kilka artykułów niżej) poprosił o zablokowanie komentarzy, no chyba większość na tym niezłym portalu wie dlaczego tak wyszło :) Pan Wojciech był radnym gminy Chojna przez ostatnie cztery lata i wiele wiele lat wcześniej piastował stanowisko radnego i kompletnie nic nie wniósł do samej Chojny (już nie piszę o całej gminie), a ma czelność napisać m.in. "(...) nie zdążyłem – jako radny, doprowadzić do efektu końcowego tj. remontu ul. Zielonej." To jest populizm panie były radny, a to że dodaję "były" Pan sobie sam na to zasłużył, to chyba oczywiste. Reasumując, nie do końca wiem co pan Skrzypczyk tym artykułem jak najbardziej stronniczym chce przekazać mieszkańcom...

  Z poważaniem, mieszkaniec Gminy Chojna, który nigdy nie był i nawet nie startował do wyborów radnego powiatu jak i Gminy Chojna.

  OdpowiedzUsuń
 5. kto to był? prosze powiedziec moj tata tam robi... ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby to twój tato napewno juz by policja dala wam znać wiec się nie martw napewno nie on:) kondolencje dla rodziny :(

   Usuń
 6. Fajny człowiek odzszedł kondolencje dla rodzìny...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ogromna tragedia dla rodziny. Wyrazy współczucia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przestańcie kurwa pierdolić niedziela bóg to i to i tamto to nie żryjta chleba i nie pierdolta bóg swoje człowiek sobie bóg mu nie da do garnka niestety w niedziele też trzeba pracować są tacy w POlsce którzy odpuszczając niedziele czyli cztery razy w miesiącu po 8zł pracując 10h na godzinę stracili by 320zł ale z miłością boska znajdą na ulicy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. tak jak mówisz !! samo życie wyrazy współczucia dla rodziny

  OdpowiedzUsuń
 10. Znałem osobiście tego pana. Wuja dlaczego tak nagle niespodziewanie???????????

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza