Rajd pieszy po Rezerwacie Bielinek


Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Cedyńskiej serdecznie zapraszają w sobotę 8 sierpnia do udziału w Rajdzie pieszym pod nazwą Poznaj swój region - rezerwat Bielinek.

Celem organizatorów jest zapoznanie mieszkańców powiatu gryfińskiego w atrakcjami przyrodniczymi i historycznymi Ziemi Cedyńskiej. Raz w miesiącu, podczas weekendu, będziemy zapraszać do wspólnej wędrówki po terenach Gminy Cedynia i nadodrza. Mamy nadzieję, że ta forma aktywnego wypoczynku spotka się z Państwa życzliwym przyjęciem. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej małej ojczyzny, na własnych nogach!

Program:
10.45 - 8 sierpnia 2015r. – spotkanie na rynku w Cedyni przy placu Wolności.
11.00 – wymarsz spod Muzeum Regionalnego
15.00 – poczęstunek i planowane zakończenie Rajdu przy świetlicy wiejskiej w Bielinku

Trasa:
Rynek w Cedyni – polder cedyński ( żuławy cedyńskie ) – Markocin – Rezerwat Bielinek – świetlica wiejska w Bielinku

Zgłoszenia do 7 sierpnia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@ckcedynia.pl z dopiskiem w tytule email: Rajd Bielinek, osobiście w godzinach pracy biura Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu przy placu Wolności 4. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub pod numerem telefonu 91-414-41-31

Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają napoje i poczęstunek na zakończenie Rajdu przy świetlicy wiejskiej w Bielinku. Wydarzenie jest organizowane w ramach Święta Bielinka.
Rajd wiedzie przez obszary leśne - prosimy o zabranie stosownej do okoliczności i pogody odzieży turystycznej i wygodnych butów.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza