Wróciła liga - pierwszy raport z boisk z regionu w sezonie 2015/2016

Powracamy z cotygodniowym podsumowaniem wydarzeń piłkarskich z regionu. W miniony weekend wystartowały rozgrywki IV ligi oraz wojewódzkiej i regionalnej okręgówki.
IV liga
Inauguracja rozgrywek o mistrzostwo IV ligi zakończyła się dla Odry porażką 2-1 w Szczecinie z miejscowym Hutnikiem. Jako pierwsi bramkę strzelają gospodarze i tak kończy się pierwsza połowa spotkania. Odra była zespołem przeważającym z wieloma okazjami do strzelenia bramki. Niestety brakowało szczęścia i skuteczności. Po przerwie schodzi z boiska Eryk Madera, wychowanek Odry Chojna debiutujący w dorosłej piłce. W drugiej części spotkania wyrównuje niezawodny Bartosz Skóra. Wydawać by się mogło, że to już Odra będzie strzelać bramki. Jednak nieporozumienie naszego bramkarza z obrońcą skutkuje czerwoną kartką dla Macuka i rzutem karnym. Hutnik wykorzystuje sytuację i mamy 2-1.

Kolejny mecz w sobotę (godz. 16) w Chojnie na który już serdecznie zapraszamy. Przeciwnikiem Odry będzie Wiekowianka Wiekowo.

Wojewódzka Okręgówka
Morzycko Moryń pokonało Piast Karsko 3-1 a hat tricka w tym meczu zdobył Dmytro Donos.

Regionalna Okręgówka
W Mieszkowicach Mieszko zremisował z Sokołem Pyrzyce 1-1. Biali Sądów pokonali Orła Trzcińsko Zdrój 2-1, Zieloni Zielin przegrali z Odrzanką Nest Paliwa Radzuiszewo 0-4 a Błękit Pniewo przegrał z Czarnymi Lubanowo 1-2.

Puchar Polski
Gryf Nowielin - Piast Piaseczno 3-2, UKS Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin 14-0, Unia Swochowo - Olimpia Smolnica 10-9, Rurzyca Nawodna - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 0-2.

Autorem zdjęcia jest Zbigniew Włodarczyk.