Zbigniew Kitlas zaprzysiężony na burmistrza gminy Trzcińsko Zdrój


W Trzcińsku Zdroju odbyła się XII sesja Rady Miejskiej podczas któej Zbigniew Kitlas został zaprzysiężony na burmistrza.

Obejmując urząd burmistrza gminy Trzcińsko Zdrój, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu a powierzony urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślnośći mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg.

Gratulacje burmistrzowi składał kontrkandydat w wyborach i wiceprzewodniczący rady - Robert Kowalski, który zapraszał do współpracy oraz starosta Wojciech Konarski, radny powiatowy Piotr Bułgajski, radni miejscy i pracownicy urzędu.

fot. KWW Razem Ku Lepszemu
Redakcja

26 Komentarze

 1. Tylko dla dobra publicznego. Pożyjemy- zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niepojęte jak ludzie dali sie nabrać. Czy dla dobra publicznego jest ciągłe zajmowanie sie przez Burmistrza osobistymi zemstami?

   Usuń
  2. Dali się nabrać, dali...A zemsta? Oj, mści się, mści, przecież to u niego normalka.

   Usuń
 2. Zbysio gratuluje ci - nasz układ dalej będzie trwać , nikt nas nie powstrzyma ! na pochybel !!!! twoi BMW :) widach kto wiernym pieskiem jest i kto z twego stołu będzie jadał!

  OdpowiedzUsuń
 3. I naprawdę wypowiedział słowa "Tak mi dopomóż Bóg"?

  Wypowiedział też: "że dochowam wierności prawu"? Przecież on broniąc własnych interesów i przekrętów wyborczych stwierdził, że nie jest prawnikiem i nie posiada świadomości prawnej!

  Czy przeszły jemu przez gardło słowa: "a powierzony urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy."? Przecież powinien wypowiedzieć, że będzie powierzony urząd sprawować tylko dla dobra "Razem ku lepszemu", dla swojego elektoratu a także emerytów i tych, którzy go popierają i się jemu nie sprzeciwiają.

  Przecież to herezja i świętokradztwo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczekać i warczeć!!! Bo tylko tyle możecie nieudacznicy i bezrobotni co do kasy gminy chcieliście się dorwać. Głoście te swoje bzdury ile chcecie a i tak mieszkańcy gminy pokazali gdzie wasze miejsce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! I to cenne stwierdzenie a nawet świadectwo kogo wybrano i jak traktuje tych, którzy są poza ich "razem ku lepszemu".
   Ten wpis pasuje do własności Hipolita

   Usuń
  2. Choroba, która gnębi to hipolityzm zlosliwy. O skali zainfekowania swiadczy ten wpis. Skazenie umyslow jest głębokie i zaraźliwe. Zblizanie się do zainfekowanego grozi powiklanami. Hipolityzm zlosliwy do gminy sprowadzil ten, który zlozyl swietokradcza przysiege. Zbeszczescil formule zaprzysiężenia. Ten wpis to dziecko jego profanacji podstawowych zasad wspolzycia społecznego. 9 lat eskalacji bezprawia przedluzyl o następne. Zminimalizowac należy nieodwracalne skutki hipolityzmu złośliwego. Dobrze, by po trzech latach pozostalo w nas jak najwięcej czlowieczenstwa.

   Usuń
 5. http://www.trzcinsko-zdroj24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=241:skandal-na-sesji&catid=38:aktualnoci&Itemid=91

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Młody, wykształcony i odważny radny, powiedział prawdę, w którym kierunku brnie Z. Kitlas

   Ta kolejna manipulacja ekipy Kitlasa i jego samego, jest na krótką metę a w zasadzie może się skończyć twardym lądowaniem!

   Usuń
  2. Ten młody radny, który nie morze pogodzić się z porażką bo przecież wszystko było idealnie przygotowane włącznie z imprezą na świetlicy w Góralicach! Ten młody, wykształcony radny przestrzega Burmistrz aby podawał dłoń młodym pierwszy bo młodzi teraz nie podają starszym jako pierwsi.A na koniec porównał Burmistrza do Dyktatora ADOLFA HITLERA!!! Brawo ciekawe jaki OXFORD kończył ten radny i kto go uczył KULTURY?

   Usuń
  3. Brał korki u Franciszki

   Usuń
  4. Panie Sidorczuk proszę o ujawnienie wszystkich 300 stron hipoliciego zaprzaństwa. Spoleczenstwo, widać musi przeczytać kim sa dwaj "panowie"spolki Kit-polit. Dzialalnosci nie zaprzestali, tylko zmienili knajackie metody.

   Usuń
  5. Otóż to, opublikować to zaprzaństwo. A radny jest ok, jedyny odważny, co nie boi się mówić głośno tego, co myśli. Brawo!

   Usuń
 6. radny paradny ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda że Radny nie przygotował się dobrze do wypowiedzi . "MEIN KAMPF" to książka a nie pamiętniki -opublikowana w 1925 roku ( część I) i 1927 (częśc II)
  Pamiętniki upublicznione w 1983 r. okazały się fałszerstwem zdemaskowanym po niecałych dwóch tygodniach od ogłoszenia.Nie warto się na nie powoływać bo to była gruba afera.żeby przywoływać historię najpierw należałoby ją dobrze poznać.Tu należałoby przytoczyć inną myśl: "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" i w tych okolicznościach należało naprawdę zamilknąć jak się nie miało nic mądrego do powiedzenia,
  Czasami umiejętność zachowania milczenia staje się najcenniejszą rzeczą.
  Mój głos poparł P. Kitlasa i uwierzcie oddanie go nie wynikało z zastraszenia i bojaźni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w takim razie albo ten twój głos wynikał z własnego interesu, albo z głupoty - także historycznej :)

   Usuń
  2. A co do pouczania Pana Radnego, to najpierw naucz się sam, co z tej książki wynika. Dlatego częściowo cytuję to, co najbardziej pasuje do tego, jakie zamysły miał Pan Radny, chcąc zwrócić uwagę na podobne niebezpieczeństwo ze strony adresata, jakim jest nowo-stary zaprzysiężony burmistrz Kitlas, (pomimo udowodnionych machlojek i naruszenia prawa, wybrany przez niemyślących świadomie i z honorem ludzi). Cytuję: "Książka ta w drugim wydaniu jest podzielona na 2 części. Pierwsza z nich przedstawia życiorys autora, w drugiej zaś Hitler zawarł podstawy swoich teorii antysemickich i narodowo-socjalistycznych. Stała się ona czołowym dziełem ideologii i propagandy nazistowskiej w III Rzeszy. Powołując się na eugeniczne tezy rasistowskie, dowodził, że „rasą panów” są Aryjczycy, a wśród nich szczególna pozycja należy się Niemcom. Słowianie natomiast byli traktowani jako najniższa z warstw aryjskich, dobra wyłącznie do prac niewolniczych. Według niego najniższą rasowo grupą, wręcz szkodliwą mieszanką ras, mieli być Żydzi, których po przejęciu władzy w Europie za wszelką cenę pragnął zlikwidować.". W ten sposób Radny chce zwrócić uwagę, czym grożą wprowadzone podziały i metody, przez burmistrza Kitlasa i jego ekipę, za przyzwoleniem wąsko myślących bez honoru i poszanowania innych jego interesownych wyborców!

   Usuń
 8. Wybrała większość...a większość jest głupia, cytując klasyka Korwina. Taka Dupokracja dla osłów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Sidorczuk kiedy pan opublikuje cała teczkę z IPN-U naszego Hipolita. Niech ludzie poznają prawdę jakimi metodami działał , kogo rozpracowywał i na kogo donosił.... tylko prawda nas wyzwoli...a on musi się każdego dnia idąc ulicami naszego miasteczka wstydzić swojej haniebnej przeszłości... niech ludzie wiedzą czym pachnie... jaki ma metody... PANIE SIDORCZUK PROSZĘ UPUBLICZNIĆ AKTA!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ludzie przegrani imają się wszystkiego , nie potrafią przyjąć przegranej z pokorą ,tylko strzelają ze ślepaków ,myśląc że tym coś zdziałają . Wypowiedź radnego nadaje się do ogólnopolskiej telewizji,żeby Polska zobaczyła jakich bubli nasza edukacja wydała na świat .
  A tego Don Kichota (przy. Franciszek) czas już wysłać w świat bajek i fantazji,albo na Broniewskiego do Szczecina, bo on nigdy nie przestanie walczyć z wiatrakami,myślę że zachorował na hipolityzm i każdy kto nie zgadza się z jego zdaniem to hipolit.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby nie Franciszek nie mielibyście dzisiaj możliwości kombinowania. Jedyną porażką Franciszka jest to, że takich jak Hipolit wcześniej nie zlustrowano (gruba kreska) i nie pozbawiono możliwości udziału w życiu społecznym i politycznym. Także porażką jest takie społeczeństwo, które za flaszkę gotowe jest sprzedać Ojczyznę! Z tego co wiem, Franciszek ma się dobrze a ten co radzi mu Broniewskiego w Szczecinie
   ( POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY Katedra i Klinika Psychiatrii PUM) to na pewno już tam był i ma żółte papiery, które w każdej chwili można ujawnić. I aby tego nie musiał ujawnić właśnie Franciszek! Gdyby Hipolit posiadał choć trochę honoru, to właśnie on opuściłby to społeczeństwo, wyprowadzając się do miejscowości, w której jego jeszcze nie znają!

   Usuń
  2. Na stronie Hipolita napisano ,że wypowiedź radnego Pieroga (osobiście uważam ,że ma rację )jest skandaliczna ,dla mnie skandalem jest to ,że w naszej gminie zamieszkuje osobnik zwany Hipolitem ,że chodzi i patrzy w twarz ludziom ,których podpie.....dałal ,siada w pierwszych ławkach na mszy jak gdyby nigdy nic się nie stało ,to jest facet bez honoru! Dam na mszę (tak jak w Chojnie ) jak ten typ wyprowadzi się z Tezetu i wtedy może zapanuje normalność .Na język cisną się niecenzuralne słowa na myśl ile ten typ jeszcze namiesza Towarzyszu tajny współpracowniku Hipolicie czy ty nie masz honoru ??????? Odpowiedź brzmi NIE !!!!

   Usuń
  3. A kto tam ma honor? Po trupach do celu,dla kasy, układów i układzików,jakie dobro publiczne? Śmiechu warte!

   Usuń
 11. Nauczcie się ortografii bo, przy waszych wpisach , ''humor z zeszytów''to fraszka :):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty naucz się interpunkcji- przecinek przed "bo", a nie po

   Usuń
Nowsza Starsza