IV liga: Lider stracił punkty w Chojnie [foto]

Lider tabeli MKP Szczecinek zgubił pierwsze punkty w tym sezonie. W meczu 7. kolejki o mistrzostwo IV ligi padł remis 1-1 (0-0).

Zła passa Odry ciągnie się od nowego sezonu. Podopieczni Pawła Zatorskiego tylko raz wygrali, odnieśli dwa remisy i cztery razy schodzili z boiska jako pokonani. Chojnianie przed meczem ze Szczecinkiem zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli.

Środowy rywal Odry, zespół MKP nie stracił w tym sezonie żadnego punktu i odniósł sześć zwycięstw. Goście byli faworytem spotkania.

Sporą odległość obydwu drużyn w tabeli, nie było widać na boisku, biało - zieloni w I części gry chwilowo nawet przeważali. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwszy gol padł po stałym fragmencie gry w 53. minucie, jego autorem był Grzegorz Kozanko.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 0-1 dla gości, gola na wagę remisu zdobył Maciej Surmacz (na zdjęciu). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Skład: Andrzejewski Adam - Głowacki, Łapiński Marek, Rajfur, Kusiak, Pożyczka, Zatorski, Bulychev (90' Madera), Orman (70' Surmacz), Łapiński Bartosz (80' Zwoliński), Skóra (80' Daszkiewicz).