(Nie) szczęśliwe znalezisko przysporzyło sporych kłopotów


Mało kto myśli,że znaleziona rzecz może przysporzyć kłopotu. A jednak tak jest. Przytrafiło się to w dniu wczorajszym 38 letniemu obywatelowi Niemiec, na stałe mieszkającemu w Berlinie, który pochodzi z terenu powiatu pyrzyckiego.

Młody mieszkaniec zza Odry swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia policjantów z Posterunku Policji Widuchowa-Banie patrolujących w godzinach rannych miejscowość Krzywin. Na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili wylegitymować obywatela, który stał na "okazję". Przeszukali mu też jego rzeczy osobiste.

Powód nerwowego zachowania po chwili się wyjaśnił. W portfelu, który mężczyzna miał w kieszeniach kurtki, policjanci ujawnili ponad 12 gram środka odurzającego w postaci marihuany. Zatrzymany mężczyzna wyjaśnił, iż marihuanę znalazł na chodniku kiedy przechadzał się po Berlinie. Został zatrzymany w areszcie do wyjaśnienia. Postawiono mu zarzuty wwiezienia i posiadania środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków i wwiezienie ich na terytorium naszego kraju nieszczęśliwemu znalazcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gryfino
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza