Posłowie przypomnieli sobie o regionie, tuż przed wyborami


Tuż przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi o naszym regionie przypomnieli sobie politycy na co dzień przebywający w Warszawie. 

Pod koniec sierpnia podczas dożynek w Kurzycku (gm. Mieszkowice) pojawił się Bartosz Arłukowicz, który w miniony weekend wziął również udział w dożynkach w Krajniku Górnym (gm. Chojna). Artłukowicz to były Minister Zdrowia, poseł i kandydat do sejmu z list Platformy Obywatelskiej.

Z kolei podczas dożynek w Widuchowej można było spotkać Grzegorza Napieralskiego, byłego przewodniczący SLD a obecnie kandydata na senatora z ramienia PO. Napieralski był również w Cedyni podczas otwarcia wojewódzkich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. Na tej samej imprezie była również Ewa Żmuda - Trzebiatowska, posłanka na sejm i senator Sławomir Preiss.

Warto wykorzystać ten czas i korzystając z okazji zapytać polityków z województwa zachodniopomorskiego co zrobili dla regionu, większość z nich o wyborcach przypomina sobie raz na cztery lata.
Redakcja

7 Komentarze

 1. rolników zostało niewielu, ale dożynek coraz więcej. Żenujące jest to lansowanie się niby polityków, od gminnych nieudaczników, po centralnych niezgułów

  OdpowiedzUsuń
 2. CIAGNIE TRZODE DO KORYTA!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co zrobili-NIC !!!!!! dbają tylko o swój interes i dupę po to tam się dostali .
  A pytać nie ma o co bo teraz wina jest obopólna wina partii bo głosując na 12 osobę na liście np.PO czy SLD czy PIS to do koryta idą ci pierwsi z listy !!!!!
  Inaczej to działa przy jednomandatowych okręgach wyborczych no ale cóż

  OdpowiedzUsuń
 4. Grzesiu,kiedy oddasz te dwie dychy co pozyczałem ci na flaszkę? Pytam się kiedy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja będę glosował na Janka Kozak z Piaseczna...to prawdziwy rolnik..nasz chłop...i ma układy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. ARLUKOWICZ TO KARIEROWICZ

  OdpowiedzUsuń
 7. BYŁ DOBRYM LEKARZEM -TO ZNIWECZYŁ TO NA RZECZ POLITYKI -POLITYK Z NIEGO MNIEJ NIŻ ZERO

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza