Pracuj za granicą z ProSenior24

Firma Pro Senior działa jako agencja pracy umożliwiająca swoim klientom podjęcie dobrze płatnej i legalnej pracy w Niemczech przy opiece osób starszych. Na jej stronie internetowej codziennie pojawiają się nowe oferty, a po przesłaniu zgłoszenia pracownicy firmy szybko kontaktują się z zainteresowanymi osobami.

Opiekunka współpracująca z ProSenior24 może zarobić w granicach 840-1350 euro miesięcznie, w zależności od oferty. Decydująca jest tu m.in. specyfika przypadku osoby wymagającej opieki, jej schorzeń i zakresu obowiązków domowych. Kolejna istotna sprawa to znajomość języka niemieckiego. Opiekunki o wysokich umiejętnościach językowych są poszukiwane znacznie częściej i mają większe szanse na znalezienie korzystnej oferty.
Praca z Pro Senior to także gwarancja bezpieczeństwa. Proponowane oferty są zawsze sprawdzone i rzetelne. Wszystkie zasady pracy są w pełni legalne i zgodne z prawem zarówno polskim, jak i niemieckim. Dojazd i wyżywienie na miejscu są darmowe. Zapewnione jest także ubezpieczenie i opłacanie składek ZUS, a opiekunka w razie potrzeby może w Niemczech skorzystać z pomocy lekarza. Wszystko to jest zagwarantowane bez żadnych ukrytych opłat. Praca w opiece oczywiście wymaga odpowiedzialności i wysiłku, dlatego pracownikom przysługuje codziennie czas na wypoczynek, a w przypadku dłuższych wyjazdów - prawo do urlopu.

Co wyróżnia firmę ProSenior24?
Spośród innych agencji pracy za granicą ProSenior24 wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pracownika, który przez cały okres swojego wyjazdu może liczyć na pomoc koordynatorów polskich i niemieckich. Łatwość kontaktu, uczciwość, bezpośredniość i zaufanie to kolejne cechy, które zachęcają do podjęcia współpracy z firmą.
Strona www.prosenior24.pl to nie tylko wyjątkowe oferty pracy w Niemczech, lecz także darmowe, ogólnodostępne materiały, które pomogą w nauczeniu się podstawowych aspektów pracy opiekunki i darmowy kurs języka niemieckiego dla opiekunek. Ponadto wszyscy zainteresowani znajdą tam bogatą bazę wiedzy o Niemczech, którą stanowią m.in. przepisy kuchni niemieckiej.
Opieka Niemcy > wejdź i dowiedz się więcej!

ProSenior Sp. z.o.o.
ul. Serwituty 2302-233 Warszawa
Tel. (22) 343 94 50/51

Do biura zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

Artykuł reklamowy
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza