Blisko 2000 sztuk amunicji na posesji w Gądnie [foto]


Wczoraj Sąd Rejonowy w Gryfinie aresztował na trzy miesiące wszystkich podejrzanych o napad na hurtownię papierosów w Osinowie Dolnym. Za popełnione przestępstwo może im grozić do 15 lat pozbawienia wolności.

Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli dwie paczki banknotów euro oraz polskich złotych. Przy brzegu jeziora, w wodzie ujawniono i zabezpieczono broń krótką, angielskie tablice rejestracyjne oraz telefon komórkowy. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

W wyniku dalszej pracy prowadzonej przez kryminalnych z gryfińskiej komendy na terenie działki należącej do jednego z podejrzewanych odnaleziono zakopane w skarpie 1859 sztuk ostrej amunicji kaliber 9 mm oraz 7,65 mm.

Grupę przestępczą od dawna obserwowali policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Gangsterzy zajmowali się handlem narkotykami oraz napadami.

fot. Materiały Operacyjne Policji
fot. Materiały Operacyjne Policji

fot. KPP Piła


Redakcja

7 Komentarze

 1. ciekawe czy mają coś wspólnego z napadem na stację paliw...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem.Ale dobrze że ich zgarnęli podobno szykowali skok na tacę w kościele. TAKŻE grubo jechali. Dobrze że McDonald jest cały bo byśmy przymarli głodem.

   Usuń
 2. McDonald's to gówno . Może ci ludzie mają żony i dzieci !Hamujcie się troche. ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak myślisz,te ich dzieci to na kogo wyrosną?Pewnie mają już to we krwi.
   Tępić gnoi

   Usuń
  2. Grójec to jesteś !!!!!!
   ty nie ocenia się krążki po okładce!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 3. idiota idiota cwaniak w necie ciota w swiecie

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza