Kolejny napad w Osinowie Dolnym, padły strzały z broni [foto]


Kolejny napad w Osinowie Dolnym. Trwa pościg za sprawcami. W kierunku gminy Cedynia pojechało kilka policyjnych radiowozów. 

Rabusie napadli na hurtownie papierosów, tą samą, która została napadnięta w ubiegłym roku. Padły strzały z broni, ostrzelane zostały drzwi.

Sprawcy prawdopodobnie uciekli w kierunku Mieszkowic. Ze względów bezpieczeństwa zamknięte zostały niektóre stacje paliw.


Sprawców prawdopodobnie było czterech. Właściciel hurtowni trafił do szpitala. W regionie ustawiono policyjne blokady. Na miejscu są również nasi dziennikarze.

Niektóre stacje paliw zostały ze względów bezpieczeństwa zamknięte. 
Redakcja

16 Komentarze

 1. Nie chce się matołom pracować to kradną, ciekawe życie to nie ruskie albo uchodźcy których niektórzy tak pragną w tym kraju

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Błąd: może ruskie?

   Usuń
  2. Ciekawe podejście, tylko czy Polacy są tak chętnie przyjęte w innych krajach i jakie opinie mają. Ale detektyw jesteś dobry.

   Usuń
 2. I pracuj tam sam na nocnych zmianach masakra

  OdpowiedzUsuń
 3. Biednych nie okradają! - może to janosik! :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. A policja gdzie? Na Apexim napad, na hurtownię napad, w Cedyni wypadek..może czas na wyjście policji w teren, robi się tu bardzo niebezpiecznie!Co na to komendanci policji?

  OdpowiedzUsuń
 5. I tu masz rację. Popieram. Czas by zaczęli coś robic

  OdpowiedzUsuń
 6. Czemu się uwzieli na pana Stasia? Mogli by zmienić front na Niemca i tych jego ogrow!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Janosika to ty masz w domu cwelu jak nie wiesz nie gadaj nawet jak bogaty to co żal ci dupe ściska matole

  OdpowiedzUsuń
 8. Policja woli okradać biedny naród mandatami czając się w krzakach z suszarą. Prędkościami to się powinny zajmować patrole nieoznakowane z kamerą, a reszta prewencyjnie powinna działać na różne sposoby, ale to tylko w TV w serialach policja łapie bandziorów. U naszych muszą sami wpaść, a ruszają dopiero po wezwaniu jak już za późno... i w tych ciężkich warunkach pracy w wieku ok 40 lat są emerytami :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hurtownia papierosów - dobre... Przecież to zwykła buda z fajkami jakich tam pełno!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pracuje u Pana Stasia . I na pewno to nie był on. Może uchodźcy których widziano ubranych na bogato w dodatku z IPhone. Może policja wczela by posZukiwania przeciw uchodźcom w Polsce . Mało nam kłopotów . Jeszcze ich zabrakło. Osły jedne. :)!

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda Pana Stasia..
  boicie sie uchodzcow bujcie sie swoich bo was swoi okradaja a nie obcy i jeden drugiego podpierdziela gdzie wlezie i to ma byc trzymamy razem
  ale tak samo bylo w czasie wojniiiii

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza