Odra na remis, pewna wygrana Morzycka - raport z boisk

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie z Osadnikiem Myślibórz. Okazje do strzelania bramki miały oba zespoły, ale tego dnia nic nie chciało wpaść. W 53' Andrzejewski broni rzut karny. Był to mecz walki, który przyniósł kilka kontuzji. Co jeszcze działo się na boiskach piłkarskich? Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym raportem z boisk.

W meczu na szczeblu wojewódzkiej okręgówki Morzycko Moryń pokonało w Szczecinie Arkonię 0-3. Pierwsza bramka padła już w 3. minucie spotkania a jej autorem był Maciej Ropiejko. Na kolejne gole kibice musieli czekać do końca spotkania, w 80. minucie do siatki trafił Dmytro Donos a w 90. Szymon Turbicki. W wyjazdowym spotkaniu Energetyk Gryfino pokonał Polonię Płoty 0-2.

Regionalna okręgówka: Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Dolice 2-5, Mieszko Mieszkowice - Gavia Choszczno 2-0, Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 3-0, Biali Sądów - Zieloni Zielin 4-2.

A klasa: Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 6-2, KLUKS Krzywin - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 2-4, Ogniwo Babinek - Zryw Kołbaskowo 7-0, Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 2-2, Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 1-5, Iskra Banie - Goplana Żabów 5-5.

Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 1-2 (dla gospodarzy Michał Kurpiel)

B klasa: Odra Czelin - Korona Klępicz 3-1, Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 1-7, Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice 2-1, Gryf Nowielin - Błękitni Białęgi 5-1.

Juniorzy: Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3-0