Raport z boisk [24-25.10]


IV liga:
Piłkarze Odry Chojna przegrali na własnym stadionie z Olimpem Gościno 1-2. To siódma porażka biało - zielonych w tym sezonie.

Wynik zupełnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Odra przeważała, jednak w drużynie widoczny jest brak rasowego napastnika, który potrafiłby skierować piłkę do siatki. Pierwszą bramkę zdobył Mikołaj Daszkiewicz i na przerwę gospodarze schodzili z wynikiem 1-0. W drugiej części gry strzelali już tylko zawodnicy Olimpa.

Wojewódzka Okręgówka:
Morzycko wygrywa walkowerem Zespół Intermarche-Rega Trzebiatów nie przyjechał na mecz do Morynia i Morzycko wygrało spotkanie walkowerem 3-0. Kilka dni temu zarząd klubu z Trzebiatowa podjął decyzję o oddaniu meczu walkowerem z powodu nie otrzymania pieniędzy obiecanych przez tamtejszy Urząd Miejski. 

Energetyk Gryfino pewnie pokonał Zorzę Dobrzany 4-2 po dwóch trafieniach Aleksandrowicza i po jednym golu Toporkiewicza i Bieleckiego

Regionalna Okręgówka: 
Orzeł wygrywa na wyjedzie po golach Laszczynskiego i 2x Durasiewicz. Czarni na remis z Mieszko Mieszkowice 1-1. Zieloni ulegli aż 1-5 z Mechanik Warnice.

A klasa: 
Zryw Kołbaskowo - Iskra Banie 5 - 5
Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 4 - 6
Chrobry Lisie Pole - Łabędź-GryfHurt Widuch. 0 - 1
Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin 7 - 0
Rurzyca Nawodna - Ogniwo Babinek 0 - 6
Unia Swochowo - KP Przecław 2 - 6
Czarni Czarnówko - Goplana Żabów 0 - 6

B klasa: 
Odra Czelin - Zryw Góralice 0 - 0
Sekwoja Brwice - Gryf Nowielin 1 - 3
Błękitni Białęgi - Tywa Swobnica 5 - 1
Korona Klępicz - Sokół Różańsko 1 - 4

Juniorzy:
Odra Chojna - Światowid 63 Łobez 0 - 2

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza