Tu kupisz pyszne pieczywo, słodkości, jogurty i przekąski [foto]


Codziennie świeże pieczywo, kanapki i przekąski na zimno i na gorąco, jogurty i sałatki oraz prawdziwe lody bez chemii i ulepszaczy - w Chojnie otwarty został sklep firmowy znanego producenta pieczywa - Bagietka. 

Produkty Bagietki zdobyły już uznanie mieszkańców naszego regionu.


- Większość naszych produktów nie posiada drożdży, ich wypiekanie oparte jest na technologi rzemieślniczej. To nie tylko pieczywo żytnie ale również pszenne, to dosyć stara technologia, pieczywo rośnie dzięki zakwasowi - mówi nam Marek Jackowski, właściciel piekarni.

W sklepie Bagietki znajdziemy największy wybór pieczywa w okolicy.

- Oprócz pieczywa, mamy zapiekanki, rożnego rodzaju pizze, kanapki, w naszej ofercie są różnego rodzaju tarty i szeroki wybór produktów cukierniczych - ciasta, słodkie bułki. Mamy również własnej produkty jogurty - dodaje Jackowski.


Wszystkie produkty są wypiekane na miejscu i przygotowywane tego samego dnia, nic nie jest mrożone. W sklepie za przeszkloną szybą znajduje się piec i komora rozrostu.

Klienci mogą zamówione produkty skonsumować na miejscu, wygodnie usiąść przy jednym ze stolików, zamówić kawę lub kupić naturalny i zdrowy sok.


Firmowy sklep Bagietki znajduje się na ulicy Jagiełły w Chojnie (obok Foto Studio AD i księgarni Nowy Świat, niedaleko ratusza, dawniej znajdowała się tu sklep "York").

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 6:00 - 20:00
Sobota 7:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 16:00
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowe komentarze są niedozwolone.*

Nowsza Starsza