Więcej policji na drogach, rozpoczyna się akcja "Znicz"


Jak co roku, od piątku 30 października rozpocznie się policyjna akcja "Znicz", która potrwa do 3 listopada. Policjanci w całym regionie będą czuwać nad naszym bezpieczeństwem.

Wzmożone policyjne patrole będzie można spotkać między innymi w okolicach cmentarzy i na głównych drogach. Funkcjonariusze sprawdzą stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość. Policja apeluje już teraz o rozsądną i odpowiedzialną jazdę – zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo w tym świątecznym okresie.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu z dnia 31 lipca 2007 r., w sprawie okresowych ograniczeń oraz zakazu ruchu niektórych rodzajów pojazdów na drogach, zakaz ruchu pojazdów i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton, z wyłączeniem autobusów, obowiązuje: 31 października – w godzinach 18 – 22 i 1 listopada – w godzinach 8 – 22.
Na terenie Gryfina utrudnienia w ruchu wystąpią na ul.Pomorskiej. Już w dniu 29 października /czwartek/ ul.Pomorska na odcinku od wiaduktu od strony Szczecina/ul.Kołłątaja/ do wiaduktu przy ul.Wojska Polskiego będzie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego.Objazd odbywał się będzie ulicą Kołłątaja.W dniu 2 listopada ulica Pomorska będzie przejezdna w obu kierunkach choć w tym dniu mogą wystąpić jeszcze utrudnienia w ruchu.W rejonie cmentarza jak i na samym cmentarzu służbę pełnić będą policjanci umundurowani jak również policjanci po cywilnemu.

Policja apeluje o rozsądne zachowanie w tych dniach. Zwracajmy uwagę na torebki, które często pozostawiamy bez dozoru przy porządkowaniu grobów bliskich.Wystarczy chwila aby złodziej wykorzystał naszą nieuwagę i dokonał kradzieży.

Źródło: KPP Gryfino
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza