Chaos z pociągami w regionie


Wymiana torów na terenie powiatu gryfińskiego powoduje nieplanowane zmiany w kursowaniu pociągów. Rozczarowanie przeżyli pasażerowie, którzy w sobotę 14 października chcieli podróżować do Szczecina. 

- Pociąg jadący na trasie Kostrzyn - Szczecin Główny odjechał 15 minut wcześniej, nigdzie nie było żadnej informacji - informuje nas jeden z pasażerów. Chodzi o skład, który według planu odjeżdża z Chojny o godz. 6:12.

Pomimo wielokrotnych prób, nie udało nam się skontaktować z przedstawicielem lub informacją PKP Przewozy Regionalne.

Kilku naszych czytelników informuje o tym, że zmiany są naniesione na rozkładach wywieszonych na dworcach, wiele osób jeździ jednak "na pamięć". Zmian nie jednak w internetowym rozkładzie jazdy.

Wcześniej, od kilku dni pociągi na trasie Szczecin - Kostrzyn miały nawet półgodzinne opóźnienia.
Redakcja

5 Komentarze

 1. Nie ma czegoś takiego jak PKP Przewozy Regionalne.

  OdpowiedzUsuń
 2. niech sie lepiej zaopatrzą w dwa składy w niedziele i piątek na trasie Szczecin Zielona Góra i odwrotnie bo ludzie stoją jeden na drugim i tak jest od paru lat nic z tym nie robią albo niech redaktor się wybierze w te dni na szczecin i zrobi parę zdjęć bo to jest niemożl;iwością

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, Przewozy Regionalne to nie PKP !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludziom to zawsze coś nie pasuje. Przyjechał za późno ,źle. Przyjechał za wcześnie ,też źle. To jak ma jeździć ? Może punktualnie byście chcieli ?? Czy nie za dużo wymagamy od PKP ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Od pasażerow wynagają biletów więc my jako pasażerowie wymagamy od niech punktualności i informacji o zmianach w rozkladach bo nie na wszystkich stacjach byly rozwieszone informacje o zmianach. Również na internecie nie bylo informacji o zmianach. Odnośnie informacji kolejowej Pani, która odebrala telefon po skontaktowaniu sie z dyrektorem kazala czekac na nastepny pociag.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza