Fenomenalny wynik karateków na zawodach w Szczecinku, przywieźli 6 złotych medali!


W sobotę 28 listopada w Szczecinku odbył się II Turniej Karate Kyokushin Kadetów, Młodzików i Juniorów. Turniej był jednym z etapów przygotowań do międzynarodowych zawodów kyokushin karate w Szczecinie (6.12.2015) oraz Pucharu Polski Młodzików, Juniorów i Seniorów w Gdańsku (12.12.2015).


Karate Kyokushin Moryń wystawił do tych zawodów swoich najlepszych zawodników w wieku 12 – 17 lat, trenujących w klubie od 6 lat. Klub w walkach i kata reprezentowało 4 zawodników i 2 zawodniczki oraz sensei Piotr Kos i sepami Tomasz Gibowski. Wyniki jakie osiągnęli oni przeszły najlepsze oczekiwania. Zdobyliśmy 6 złotych i 2 srebrne medale co dało naszemu klubowi I miejsce drużynowo przed Drawskiem Pomorskim i Szczecinkiem.

Wyniki naszych zawodników:
Wiergowska Wiktoria – I miejsce w walkach – kategoria kadetek (+45 kg)
Iwaniak Karolina – II miejsce w walkach – kategoria kadetek (+45 kg)
Przybył Maciej – I miejsce w walkach – kategoria kadetów (+ 50 kg) oraz II miejsce w kata kadetów
Gibowski Daniel – I miejsce w kata kadetów
Adamczewski Marcel – I miejsce w walkach – kategoria młodzików ( -60 kg)
Hadała Wiktor I miejsce w walkach – kategoria juniorów ( -65 kg) oraz I miejsce w kata juniorów

Wyjazd na zawody sfinansowany był ze środków własnych klubu oraz dotacji z Gminy Moryń.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza