Szkolni mistrzowie ortografii


19 listopada odbyła się w naszej szkole IV edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego, którego celem jest wyłonienie Mistrzów Ortografii z grona uczniów II etapu edukacyjnego, na poziomie kl. IV, V i VI.

W roku szkolnym 2015/2016 te prestiżowe tytuły zdobyli:
Mistrzyni Ortografii kl. IV: Amelia Olejnik
Mistrz Ortografii kl. V: Wojciech Bąk
Mistrz Ortografii kl. VI: Mikołaj Oleśków

Potyczki ortograficznie uczniów mają także służyć wyłonieniu grupy reprezentantów w, organizowanym przez p. E. Szwech i p. P. Tylusa, Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów i już 9 grudnia 2015 r. będą reprezentować naszą szkołę to: Mikołaj Oleśków, Kaja Jaworska i Dominik Pierzgalski.

Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczestnikom konkursu, którzy udowodnili, że poziom znajomości zasad ortograficznych oraz umiejętności ich wykorzystania w praktyce jest w naszej szkole bardzo wysoki.Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza