Szukamy domu dla psa, który został wyrzucony z samochodu


Pies rasy owczarek niemiecki został wyrzucony z samochodu niedaleko miejscowości Bara pod Chojną. Zwierzę trafiło chwilowo pod opiekę 13-letniej Wiktorii, która widziała całe zdarzenie. 

Pies został wyrzucony z bordowego dużego auta, busa. Do zdarzenia doszło w środę 4 listopada w godzinach popołudniowych.

Zwierzaj jest zadbany i bardzo przyjacielski, przygarnęła go nastolatka, która wraz z koleżankami przechodziła w miejscu, gdzie został wyrzucony. Nie może go jednak zatrzymać, dlatego szukamy dla czworonoga nowego domu.


Redakcja

13 Komentarze

 1. Witam wiadomo może w jakim wieku jest piesek? Znaczy młody czy już starszy? I gdzie on jest w chwili obecnej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piesek wygląda na młodego. Obecnie znajduje się pod opieką dzielnej, 13-letniej Wiktorii. W razie pytań proszę o kontakt pod nr. tel. 721 355 465 :)

   Usuń
  2. A to nie jest ten piesek z Cedyni? Nie chcę komuś zabrać psa

   Usuń
 2. Ten pies jest podobny do psa z osinowa który siedzi na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 3. W Cedyni koło Ośrodka Zdrowia widziałam ogłoszenie że komuś zginął owczrek.
  Może to ten?

  OdpowiedzUsuń
 4. Teraz gdzie chojeńska policja niech znajdą skórwysyna i w lesie go przywiąźą przy drzewie z mrowiskiem na tydzień ..pewnie matka dumna z debila...a dobry wpierdol przy okazji....

  OdpowiedzUsuń
 5. Solidnie ukarać dziada pieprzonego. Jak można wyrzucić psa?Przecież to najlepszy przyjaciel człowieka. Jadąc do Osinowa nie raz widzę porzucone pieski i w myślach wyzywam te osoby od najgorszego ścierwa , życząc im takiego samego losu jaki zgotowali zwierzętom. Owczarki niemieckie są bardzo wesołe,posłuszne,przyjazne,a przede wszystkim wierne.Cudowne psy.Wiem bo mam .

  OdpowiedzUsuń
 6. proszę napisać czy już ktoś zgłosił się po pieska to pies z ogłoszenia koło ośrodka w Cedyni może ten kto go wyrzucił zabrał go innym tak było z moim psem ukradł go a potem wyrzucił proszę powiadomić ludzi z ogłoszenia bo może nie wchodzą na Pana portal. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z tego co mi wiadomo to w Osinowie robią z kotkow i piesków szaszłyki i sprzedają Niemcom

  OdpowiedzUsuń
 8. jeśli ktoś z ogłoszenia w Cedyni mówi że to nie jego pies to może weźmie tego pieska przecież on nie ma domu ktoś go wyrzucił ja mam już trzy psy i trudno mi by było wziąć jeszcze jednego może jednak jeśli Ci państwo z ogłoszenia wzięli by w zamian tego pieska było by to cudowne on jest taki ładny te psy są takie spokojne i oddane

  OdpowiedzUsuń
 9. PIES NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA, CZŁOWIEK NAJGŁUPSZYM PRZYJACIELEM PSA......

  OdpowiedzUsuń
 10. rozmawiałam z mamą dziewczynki która powiedziała że pies zostanie u nich proszę państwa ta Pani ma ogromne serce dziękujemy. proszę się odezwać do mnie chce Pani pomóc tak to obiecałam. proszę podać wymiary dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza