Chcesz zadbać o zdrowie i urodę? Warto odwiedzić to miejsce [foto] [video]


Jesień i zima to świetny okres do zadbania o swoje zdrowie i ciało. Zbliżają się również święta i nowy rok, a to doskonały czas na zmianę swojego życia. W tej zmianie pomóc może Akademia Sportu i Tańca Nemesis z Chojny. W budynku Pomot-u przy ulicy Słowiańskiej otworzona została właśnie profesjonalna siłownia oraz sala fitness.

Akademia funkcjonuje od 2009 roku. Na początku zajmowała się tylko tańcem, wielokrotnie pisaliśmy o ogólnopolskich sukcesach grup dzieci i młodzieży trenowanych przez Agnieszkę Kucak.


Profesjonalna siłownia to coś czego od dawna brakowało w regionie, jednak Akademia Sportu i Tańca Nemesis chce stworzyć swoiste centrum zdrowia i urody.

- Zależy nam na tym żeby ten klub był kompleksem, żeby nie była tu tylko siłownia i fitness, dlatego w jednym miejscu będzie również kosmetyczka, fizjoterapeuta, w weekendy ma przyjeżdżać doktor medycyny estetycznej - mówi nam Agnieszka Kucak.

Dostępne są już karnety na siłownie i fitness. To również doskonały pomysł na prezent świąteczny.

W najbliższym czasie w akademii odbywać się będą również zajęcia teatralne i aktorskie z profesjonalnymi instruktorami, chętni będą mogli odwiedzić prawdziwe plany filmowe.


Siłownia znajduje się przy ulicy Słowiańskiej w Chojnie w biurowcu firmy Pomot (wejście od ulicy Kolejowej). Otwarta jest siedem dni w tygodniu.

Redakcja

8 Komentarze

 1. Czy honorowane są karty MultiSport ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jeżeli masz Paszport Polsatu

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaki jest koszt 1 dniowy a ile karnet na miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ! To najcudowniejsza wiadomość ! Juz jutro odwiedzę <33333

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale zdjęć narobiliście. Więcej nie mogło być?

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. A usta i policzki to ten znany lekarz pani papowal

   Usuń
Nowsza Starsza