Ho! Ho! Ho! Mikołajki w Chojnie i Cedyni

Na mikołajkowe imprezy dla dzieci zaprasza Centrum Kultury w Chojnie o Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu w Cedyni. Sprawdziliśmy, co przygotowano dla najmłodszych. 

Centrum Kultury w Chojnie zaprasza 8 grudnia do sali widowiskowej ratusza. Zaplanowana jest zabawa z klaunami Ruphertem & Rico, początek o godz 17:00.

Do Cedyni Mikołaj zawita kilka dni wcześniej, podróż po gminie rozpocznie 4 grudnia. Pojawi się w Siekierkach, gdzie chętnie zaśpiewa z dziećmi świąteczne piosenki, posłucha wierszyków wykonywanych przez najmłodszych, a także wręczy dzieciom upominkowe paczki. Po wizycie w Siekierkach Mikołaj wsiądzie na swoje sanie, którymi pomknie by odwiedzić dzieci z Piasku (sobota 5.12.), Bielinka (niedziela 6.12.), Golic (poniedziałek 7.12.), Orzechowa (wtorek 8.12), Czachowa (środa 16.12.), Żelichowa (czwartek 17.12.) i Radostowa (piątek 18.12). Najdłużej na świętego Mikołaj będą musiały poczekać dzieci z Cedyni (czwartek 14.01.), Łukowic( piątek 15.01.), Starej Rudnicy (sobota 16.01.) i Starego Kostrzynka (niedziela 17.01.).

4 Komentarze

  1. To co dzieci z Lubiechowa Górnego i Dolnego sa z innej gminny że redakcja nawet tych miejscowości nie uwzględniła . Dodam iż te miejscowosci sa z gminy Cedynia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie dojść, że błędy w artykule to jeszcze w komentarzu słaba ta redakcja jest w ortografii przy uwzględnieniu iż to teraz maszyny nawet błędy poprawiają ... :D W wracając do tematu to mikołajki w styczniu?? To nie można jednych wspólnych zrobić a dzieci dowieść np. do Cedyni... Aż współczuje tym dzieciakom...

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza