IV liga tenisa stołowego: Chojnianie przegrywają w Dębnie


W minioną sobotę 28 listopada UKS-T Victoria rozegrała kolejny mecz o mistrzostwo V ligi grupy zachodniej w tenisie stołowym. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół gospodarzy STS Dębno Lubuskie. Pomimo ambitnej postawy nie udał się rewanż zawodnikom Victorii za porażkę poniesioną
w I rundzie.


Wynik 7:3 dla zespołu gospodarzy nie odzwierciedla tego co działo się na poszczególnych stolach . Trwała zacięta walka o każdy punkt. Większość setów kończyła się grą na przewagi. Kilka zagrań w pełni zasłużyło na oklaski ze strony przybyłych kibiców.

Punkty w meczu dla naszej drużyny zdobyli Bałachowski Tomasz -1,5pkt, Bałachowski Robert -1pkt, Sędziak Marcin -0,5pkt. W meczu wystąpili również Patryk Zając, Olejnik Michał oraz Kłonowski Karol.

Po pierwszym meczu rundy rewanżowej Victoria zajmuje IV miejsce premiowane udziałem w barażu o IV ligę.

Następny mecz Victoria rozegra we własnej hali w sobotę 5 grudnia godz.10:00 podejmując lidera grupy zachodniej, drużynę IV ATS Stargard Szczeciński. Serdecznie zapraszamy kibiców.

UKS-T Victoria dziękuje wszystkim osobom prywatnym oraz firmom które wsparły finansowo Klub i przyczyniły się do rozwoju tenisa stołowego w naszym regionie.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza