Napad na kierowcę w okolicach Morynia

Trzech mieszkańców Morynia zajechało drogę kierującemu samochodem marki Volkswagen Golf. Pobili i okradli 36-latka. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na drodze pomiędzy Moryniem a Macierzą. 

Trzech mężczyzn w wieku od 25 do 36 lat zajechało drogę kierowcy Volkswagena. Dotkliwie go pobili. Poszkodowany ma złamane podudzie i zwichniętą stopę. 

- Sprawcy ukradli pokrzywdzonemu saszetkę z pieniędzmi, telefon iPhone4 . Ze środka auta zabrali dodatkowo 600 zł i drugi telefon - informuje Bogumił Prostak z gryfińskiej policji. 

Napastnicy szybko zostali zatrzymani przez policję, cała trójka usłyszała zarzut rozboju, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Grozi im do 12 lat więzienia. 
Redakcja

13 Komentarze

 1. Bandycki Moryń !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Okraść kogoś żeby niedługo po tym dać się złapać. Czy warto marnować sobie życie w więzieniu i dodatkowo niszczyć zdrowie innej osobie ?Po co ? Świat jest pełen idiotów...

  OdpowiedzUsuń
 3. Za jądra i na latarnię!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Istna patologia. Wstyd ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha żwirek i muchomorek

  OdpowiedzUsuń
 6. gówno prawda w większości artykulu. pozdraswiam . R !

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie. To nie był żaden napad tylko zwykły wpier.....

  OdpowiedzUsuń
 8. "Zwykły wpierdol" to teraz zobaczycie jak ci "Prawdziwi Polacy" którzy teraz w Polsce rządzą wam spuszczą zwykły wpierdol!!! buahahhahaah :) Pier**leni KATOLICCY KOMUNIŚCI!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. On też święty nie jest z tego co wiadomo

  OdpowiedzUsuń
 10. A poza tym gdyby dziewczyna która jechała z poszkodowanym się szanowała to by do tego nie doszło

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza