Niespodziewana wizyta gryfińskich kryminalnych, znaleźli w mieszkaniu prawie 100g marihuany


Wielce zdziwiony był 22 letni mieszkaniec ul. Łużyckiej w Gryfinie, kiedy w drzwiach swojego mieszkania ujrzał policjantów z Wydziału Kryminalnego gryfińskiej komendy. 

Kryminalni "odwiedzili" 22 latka ponieważ mieli uzasadnione podejrzenia,że posiada on w mieszkaniu środki odurzające w postaci marihuany. Na pytanie policjantów czy posiada w mieszkaniu środki odurzające odpowiedział przecząco. Policjanci postanowili dokonać przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez młodego gryfinianina.

Jak się okazało, podejrzenia gryfińskich kryminalnych nie były bezpodstawne. W jednym z pokoi policjanci ujawnili około 99 gram marihuany oraz wagę elektroniczną. 22 latek dopiero po znalezieniu narkotyków okazał skruchę i oświadczył, że ujawnione przez policjantów narkotyki ma na własny użytek. Został on zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wyjaśnienia.

W dniu wczorajszym Prokurator Rejonowy w Gryfinie wobec 22 letniego mieszkańca naszego miasta zastosował dozór policyjny. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających w postaci marihuany grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło, fot.: KPP Gryfino
Redakcja

2 Komentarze

Nowsza Starsza