Wigilia w Szkole Podstawowej w Mieszkowicach

Święta Bożego Narodzenia to czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Dla każdego z nas to czas pełen magii, radości i spotkań rodzinnych. To okres, w którym okazujemy sobie miłość i troskę, także tym, którzy tego potrzebują. Tradycją Szkoły Podstawowej w Mieszkowicach jest organizacja w świetlicy szkolnej uroczystej Wigilii dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia. 

Spotkanie wigilijne, dzięki hojności ludzi dobrej woli, odbyło się 21 grudnia 2015 r. Ksiądz dziekan Stanisław Piekarz wprowadził wszystkich w świąteczną i duchową atmosferę. Dzieci składały sobie i nauczycielom płynące z głębi serca życzenia. Świąteczne potrawy smakowały jak nigdy, a potem było radosne śpiewanie kolęd i oczekiwanie na przyjście najważniejszego gościa - Świętego Mikołaja. Dzieci cieszyły się z paczek i atrakcyjnych gier planszowych.

Szkolna Wigilia była pełna uroku i radości, a uśmiech dzieci był największym podziękowaniem za pracę włożoną w przygotowanie i zorganizowanie tej uroczystości.

Dyrektor Szkoły Iwona Świerczyńska i pracownicy szkoły składają serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które przez swoje dobre serce przyczynili się do uszczęśliwienia dzieci zaproszonych na wigilię:

Jerzy Skomorucha z Siedlec, Katarzyna Mróz MASTERBUD, Ryszard Niedźwiecki DREWEX sp. z o. o., Beata Batalińska Apteka LAVENDA, Bank Spółdzielczy Chojna, Bolesław Kwaśniak ZUK sp. z o.o. Mieszkowice, Iwona Główka–Kamyszek Nadleśnictwo Mieszkowice, Katarzyna Sługocka, Marek Stachnio USŁUGI TRANSPORTOWE, Katarzyna Szczerba, Ks. Dziekan Stanisław Piekarz, Daniel Piątek, Anna Chodyniecka, Helena Chodyniecka, Anna Rohatyńska, Leokadia Kieliba Apteka BŁAWATEK, Wojciech Kadzikowski, Sklep MAXX, Małgorzata Drozdowicz, Henryk Cieślak, Jarosław Trygub BOBAS

Wszystkim ludziom dobrej woli życzymy wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku

Anna Kalemba - wychowawca świetlicy
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza