Chojna24 Na Żywo - ruszamy z nowym programem


Innowacja zawsze była dewizą naszego portalu, właśnie dlatego chcąc wyjść naprzeciw naszym czytelnikom, już wkrótce ruszymy z nowym programem, który będzie nadawany na żywo. 

Chojna24.pl był pierwszym regionalnym portalem informacyjnym w powiecie gryfińskim, od 7 lat dostarczamy Państwu najszybciej informację z regionu. Nasze materiały były i są często publikowane w mediach ogólnopolskich - telewizjach, radiu i gazetach.

Od dłuższego czasu tworzymy reportaże wideo, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych czytelników. Chcąc rozwijać ten kierunek, już wkrótce rozpoczniemy nadawanie programu "Chojna24 Na Żywo".

Program będzie można na żywo oglądać w internecie oraz na telewizorach wyposażonych w funkcję SmartTV w aplikacji oraz na stronie YouTube i na telefonach komórkowych.

Chcemy aby nasza audycja była w pełni interaktywna, dlatego podczas wywiadów na żywo, pytania naszym gościom będą mogli zadawać widzowie za pośrednictwem portalu oraz na naszym profilu na facebooku.


Jak oglądać w internecie? 
Transmisje będą dostępne na naszym portalu oraz kanale YouTube [kliknij aby zobaczyć kanał YouTube], zostanie również utworzona zakładka telewizja.

Jak oglądać na telefonie? 
W telefonie należy wejść w aplikację YouTube, która jest dostępna zarówno dla telefonów Apple, w systemie Android oraz Windows Mobile, w aplikacji należy odszukać kanał Chojna24.pl (wpisać w wyszukiwarkę Chojna24), przejść do kanału i uruchomić transmisję.

Jak oglądać na telewizorze? 
Telewizor musi mieć funkcję SmartTV i aplikację YouTube. Jeżeli nasz telewizor nie ma takiej aplikacji, można skorzystać z konsoli do gier (YouTube można zainstalować na konsolach Xbox oraz Play Station). Po uruchomieniu YouTube należy odszukać kanał Chojna24.pl i uruchomić tranmisję.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza