Strażacy walczyli w sylwestra z pożarem budynku mieszkalnego [foto]


Do pożaru budynku mieszkalnego doszło w sylwestrowy wieczór 31 grudnia. W mieszkaniu nikt nie przebywał. 


Około godziny 19:30 SK KP w Gryfinie przyjęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Gryfinie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono pożar pokoju na pierwszym piętrze dwurodzinnego budynku mieszkalnego typu bliźniak. W mieszkaniu w którym powstał pożar nikt nie przebywał. Sąsiad z przyległego budynku ewakuował się sam przed przybyciem straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu prądu od budynku i podaniu dwóch prądów wody do wnętrza mieszkania.


Po ugaszeniu pożaru na zewnątrz wyniesiono, rozszczelnioną butle gazowa, nadpalone meble, tapczan, książki gdzie dogaszano jednym prądem wody. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia mogło być zwarcie piecyka elektrycznego. W działaniach udział brały zastępy JRG Gryfino, OSP Chwarstnica, Policja.

Źródło/fot.: KPPSP Gryfino
Redakcja

7 Komentarze

 1. Co do fałszywego telefonu dotyczącego niby pożaru budynków pgeru w mętnie wiemy z nieoficjalnego źródła że zadzwonił wtedy Pan Mateusz Stańczyk równierz zamieszkały w Mętnie jego koledzy tak twierdzą że dla jaj....

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie informacje z anonima twierdze ze dla jaj

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie informacje z anonima twierdze ze dla jaj

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za duren strzela z petard w tej chwili w Chojnie przy ul. Odrzanskiej lub Topolowej, gdzie jest radny, czy tez strzela.

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie jaja byłam w towarzystwie kiedy o tym że zadzwonił jego koledzy mówili że się chwalił sam mateusz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak tak to Mateusz chciał żeby wpadlo parę groszy

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale mateusz ty straszaku ty straszaku śtlaśny z ciebie śtlasiak i wpadły złotniki na sylwka chuja jeszcze debil zapłacić pewnie bedzie musiał za akcje podobno 4 zastępy to troche zarobisz stlaszny śtlasiaku sikawkowy debilu...  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza