Clicktrans.pl – oszczędzaj na przesyłkach i przeprowadzce w Chojnie

Przeprowadzka? To słowo nie musi już kojarzyć się ze stresem i ogromnymi kosztami. Jeśli planujemy przeprowadzić się do innego kraju lub miasta, czy też chcemy zlecić transport paczki, roweru, samochodu lub wszelkiego rodzaju przesyłek, z pomocą przyjdzie nam Clicktrans.pl - lider aukcji transportowych, jedyne takie miejsce w sieci, które umożliwia nam znalezienie sprawdzonego transportu za pomocą jednego kliknięcia – zupełnie bezpłatnie.


Clicktrans.pl to serwis aukcji transportowych, który powstał z myślą o osobach poszukujących transportu przesyłek z firmami transportowymi, które i tak jadą w wyznaczonym kierunku. Rozwiązanie, które oferuje Clicktrans.pl opiera się na połączeniu potrzeb - przewoźnicy, którzy dysponują wolną przestrzenią ładunkową znajdują nowe zlecenie, a my możemy zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu. Dodatkowo, serwis umożliwia nam znalezienie firm transportowych specjalizujących się w przewozie ściśle określonych kategorii przesyłek: od przeprowadzek przez transport zwierząt, samochodów i motocykli, aż po transport antyków czy instrumentów muzycznych. To największy serwis aukcji transportowych w Polsce, który gromadzi bazę ponad 11 tysięcy zweryfikowanych firm transportowych kursujących na trasach krajowych i międzynarodowych.

Jak to działa?
Wystawienie ogłoszenia w serwisie nie powinno zająć dłużej niż 2 minuty – w tym czasie zdążymy wybrać kategorię przesyłki, wyznaczyć trasę i termin realizacji. Już po chwili otrzymamy oferty od sprawdzonych przewoźników, którzy chętnie podejmą się naszego zlecenia. W ostatecznym wyborze może pomóc nam atrakcyjność oferty (oferty przedstawione są w formacie aukcji „w dół”) lub reputacja przewoźnika (możemy zapoznać się z komentarzami do poprzednich aukcji). Publikacja ogłoszenia jest całkowicie bezpłatna i nie jest zobowiązująca do momentu zaakceptowania oferty przewoźnika,


Co i gdzie przewiozę z Clicktrans.pl?
Wszystko i wszędzie! Chcesz przesłać paczkę do rodziny za granicą lub planujesz przeprowadzkę (także w Chojnie)? Przymierzasz się do zakupu samochodu, a może chcesz sprowadzić go z zagranicy? Szukasz transportu motocykla, skutera, sprzętu i maszyn, mebli, zwierząt lub jakiekolwiek innej przesyłki? Clicktrans.pl jest idealnym miejscem, aby znaleźć najbardziej oszczędną i jednocześnie sprawdzoną opcję transportu.

Dlaczego warto skorzystać z Clicktrans.pl?
Serwis Clicktrans.pl cieszy się zaufaniem zarówno wśród zleceniodawców jak i firm transportowych. Wszyscy przewoźnicy w serwisie podlegają procesowi dokładnej weryfikacji dokumentów i historii działalności. Oprócz wygody i dodatkowego bezpieczeństwa przesyłki największą zaletą Clicktrans.pl jest oszczędność – szacuje się, że od 2010 roku Clicktrans.pl pozwolił naszym rodakom zaoszczędzić ponad 15,5 miliona złotych!

Ostatnio przewiezione z Clicktrans.pl:
Transport auta z Chojny do Białej Podlaskiej za 900 zł (oszczędność 506 zł)
Transport mebli sklepowych z Zawiercia do Chojny za 400 zł (oszczędność 197 zł)
Transport kajaka z Wronek do Chojny za 299 zł (oszczędność 217 zł)

Artykuł został przygotowany przez firmę SilesianSEO pozycjonowanie stron.Redakcja

2 Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zainteresuje się zaoszczędzeniem na przesyłkach, ponieważ właśnie mam w planach zamówić sobie dywan i sprawdź tu że jest on dość duży, więc na pewno jego przesyłka też będzie mnie troszkę kosztować, a warto takie koszty sobie minimalizować.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza