Oryginalny wizerunek Twojej firmy? Zobacz zupełną nowość w naszej ofercie - metalowe wizytówki i inne gadżety [video] [foto]


Co zrobić aby Twoja firma wyróżniała się na rynku? Zadbaj o jej oryginalny wizerunek. Zapraszamy do naszego biura w Chojnie wszystkich, którzy szukają innowacyjnych i ciekawych rozwiązań. 

Nowością w ofercie są metalowe wizytówki o różnych wzorach, w kolorystyce złotej lub srebrnego aluminium. Metalowe wizytówki zaskoczą Twoich klientów, są o wiele bardziej oryginalne i rzucają się w oczy na tle papierowych. 

Nie musisz zamawiać już wielkich nakładów, drukujemy i produkujemy gadżety od pojedynczych sztuk. Wykonujemy puzzle, podkładki pod myszy komputerowe, podkładki pod kubki, nadruki fotografii na szkle, gumie, kubki reklamowe, nadruki na talerzach, brelokach, smyczach, zegarach, poduszkach i wiele innych.

Wykonujemy również nadruki na odzieży - koszulkach, bluzach, kurtkach, bieliźnie lub czapkach.

Oferujemy również projektowanie i wydruk produktów poligraficznych, tj. wizytówek, ulotek, plakatów, broszur, naklejek itp. Wykonujemy również banery i szyldy reklamowe oraz oklejanie witryn i pojazdów.Masz pytanie? Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro:
Redakcja Chojna24.pl
ul. Bałtycka 14, 74-500 Chojna
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30.
www.szybkidruk24.pl

tel. +48 601 492 482
e-mail: mm.chojna@gmail.com
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza