PZW Odra posiada Instruktorów Wędkarstwa Młodzieżowego i Sędziów Okręgowych


W poniedziałek 7 marca na posiedzeniu Zarządu Okręgu w Szczecinie nadano uprawnienia i wydano legitymacje Instruktorom Wędkarstwa Młodzieżowego. Uprawnienia wędkarzy instruktorów nabyli wędkarze, którzy 6 lutego w Dolicach wzięli udział w szkoleniu teoretycznym i praktycznym prowadzonym przez przedstawicieli ZG PZW z Warszawy. 

Szkolenie prowadził Wiesław Miś - Przewodniczący Rady Ds. Młodzieży ZG PZW. Udział w szkoleniu wzięli również członkowie Koła Odra Chojna, Paweł Bucyk i Mariusz Strzelczyk, którzy tym samym nabyli uprawnienia Instruktorów Wędkarstwa Młodzieżowego i dzięki temu Koło Odra Chojna ma teraz dużo większe możliwości prowadzenia samodzielnych zajęć w ośrodkach wędkarskich, gospodarstwach agroturystycznych, ale przede wszystkim do prowadzenia klubów, szkółek czy odbywania cyklicznych spotkań wędkarskich w szkołach.

Ponadto w pod koniec lutego Paweł Bucyk i Mariusz Strzelczyk w siedzibie Okręgu PZW Szczecin podnieśli swoje kwalifikacje sędziowskie. Do tej pory posiadali uprawnienia sędziów klasy podstawowej jednak po odbytym szkoleniu zakończonym pisemnym egzaminem nabyli uprawnienia sędziów klasy okręgowej.


KOŁO nr 84 PZW ODRA CHOJNA – ZAPRASZA WSZYSTKICH WĘDKARZY I OSOBY ZAINTERESOWANE DO WSTĄPIENIA W SZEREGI KOŁA WĘDKARSKIEGO.
Wszelkich formalności związanych z przynależnością do koła PZW ODRA CHOJNA możesz dokonać w naszych punktach:

SIEDZIBIE KOŁA ODRA CHOJNA - FOTO STUDIO AD Andrzej Stelmach ul. Jagiełły 28 w Chojnie od poniedziałku do piątku w godz:9-18 w sobotę w godz: 10-15.

Sklep Wędkarski "SANDACZ" w Chojnie przy sklepie NETTO od poniedziałku do piątku w godz: 9-18 w sobotę w godz: 9-14.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza