Real Madryt odpowiedział na apel o pomoc dla chorego Piotrusia [video]


Klub piłkarski Real Madryt odpowiedział na apel gryfińskich przedszkolaków w sprawie pomocy dla chorego Piotrusia, który bez kosztownego leczenia może stracić wzrok. 

Jak informuje Radio Szczecin chłopiec w przyszłym tygodniu poleci do Madrytu, tam razem z rodzicami obejrzy mecz Ligi Mistrzów Real - AS Roma. Po meczu planowane jest spotkanie z przedstawicielami klubu.

W filmie dzieci ubrane są w stroje "królewskich". W stworzenie filmu zaangażowali się Kuba i Marta Kokosza, Katarzyna Kosna i Michał Kielpiński.

- Nie umiem nie pomagać. Odpowiedzieć od klubu z Madrytu otrzymaliśmy po dwóch dniach, w poniedziałek wysłaliśmy przetłumaczone wideo, nie dowierzamy, że to się dzieje, ale cała ekipa jest bardzo szczęśliwa, czekamy co będzie dalej - mówi nam Michał Kiełpiński z MUUVI Studio, producent filmu.


Piotruś mieszka w pod gryfińskiej miejscowości Żórawie. Cierpi na dziecięcy nowotwór złośliwy - siatkówczaka obuczonego. Od kilku tygodni trwa zbiórka pieniędzy, potrzebne jest 1,5 miliona złotych, szansą na uratowanie wzroku chłopca jest leczenie w USA. Do tej pory zebrano około 800 tysięcy złotych.


Pomóżmy Piotrusiowi !
W poniższym filmie możecie zapoznać się z chorobą Piotrusia - siatkówczakiem obuocznym oraz tym co i kto może mu pomóc. Nie pozwólcie by paskudny nowotwór zepsuł temu chłopakowi resztę życia !UDOSTĘPNIAJMY gdzie tylko się da ! :)W przyszłym tygodniu przetłumaczony film dotrze kurierem do piłkarzy Real Madrid C.F..Materiał został przygotowany przez MUUVI Studio oraz sztab ludzi z Przedszkola nr 4 w Gryfinie. Specjalne podziękowania dla Katarzyny Kosnej, Marty Frużyńskiej i Emilki Pastuszek oraz Magdy Reuter.
Posted by MUUVI Studio - Produkcja Filmowa on 26 luty 2016

fot. Michał Kiełpiński/MUUVI Studio 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza