Raport z boisko [foto]

Zapraszamy do cotygodniowego podsumowania wydarzeń na boiskach i stadionach w regionie. Nasz fotoreporter przygotował fotorelację z meczów w Chojnie, Witnicy i Różańsku.

Zobacz zdjęcia: Odra Chojna - Zorza Dobrzany (juniorzy)
Zobacz zdjęcia: Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna
Zobacz zdjęcia: Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice

Niestety nie mamy dobrych wieści dla fanów Odry Chojna. Podopieczni Pawła Zatorskiego w meczu wyjazdowym ulegli Olimpowi Gościno 4-1. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył w 50. minucie Pożyczka. Ta porażka spowodowała spadek do strefy spadkowej i na 4 kolejki przed końcem sezonu sytuacja staje się bardzo trudna. Kibiców czeka nerwowa końcówka sezonu.

W spotkaniach wojewódzkiej okręgówki Energetyk Gryfino, zmierzył się na wyjeździe z Zorzą Dobrzany. 90 minut rozgrywki, przyniosło upragnione zwycięstwo zespołowi z Gryfina. Energia zdobyła 2 bramki ich autorami był Pikuła oraz Toporkiewicz.

W niezbyt komfortowych warunkach grali w Trzebiatowie piłkarze Morzycka. Klub z Morynia przegrał z Intermarche-Regą 4-3.

Regionalna Okręgówka: Mechanik Warnice - Zieloni Zielin 0-3. Mieszko Mieszkowice - Czarni Lubanowo 2-4, Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 0-4.

A klasa: Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 6-1, LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2-1,
KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 2-0, Ogniwo Babinek - Czcibor Cedynia 3-0, Iskra Banie - Łabędź-GryfHurt Widuchowa 4-2, Pro-Team Żarczyn - Unia Swochowo 0-2, Goplana Żabów - Chrobry Lisie Pole 0-2

B klasa:  Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 0-1, Tywa Swobnica - Olimpia Troszyn 3-4, Zryw Góralice - Korona Klępicz 0-2, Odra Czelin - Błękitni Białęgi 6-0.

Juniorzy: Odra Chojna - Zorza Dobrzany 3:0 (Surowiecki, Koster, Gaj)

Trampkarze: Odra - Witniczanka Witnica 8:1
Bramki: 4x Stańczyk Kacper, Jesiółkowski Jan, Muscas Luca, Lewandowski Filip, Dopierała Adrian.