Ponad 10 000 fanów na naszym profilu na facebooku!


Ponad 10 000 fanów ma nasza strona na profilu facebookowym, to absolutny rekord wśród mediów w powiecie gryfińskim. Ten sukces to zasługa naszych czytelników!

Miło nam również poinformować, że dużą popularnością cieszą się materiały wideo. Filmy na naszym kanale w serwisie YouTube przekroczyły już pół miliona wyświetleń.

Chojna24.pl to pierwszy portal regionalny w powiecie gryfińskim, swoją działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Dziś należą do nas takie tytuły jak gryfino24.info skierowane do mieszkańców Gryfina i północnej części powiatu oraz pogranicze24.pl - portal powiatu myśliborskiego i Kostrzyna. Obie strony łącznie mają ponad 5 tysięcy fanów na facebooku.

W tym roku uruchomiliśmy również niemieckojęzyczny portal schwedt24.de, nad którym cały czas pracujemy.

Jesteśmy również właścicielem marki szybkidruk24.pl, dzięki czemu świadczymy kompleksowe usługi reklamowe, produkujemy gadżety i odzież z dowolnym nadrukiem.

Chojna24.pl od zawsze kojarzyła się z innowacyjnością, byliśmy pierwszym medium w regionie, które wprowadziło do publikacji produkcję i reportaże filmowe oraz relację wideo na żywo. Nasze materiały wielokrotnie były publikowane nie tylko w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, radiowych oraz dziennikach ale również poprzez agencję międzynarodowe.

To wszystko nie byłoby możliwe bez naszych czytelników, którym serdecznie dziękujemy za to, że wspólnie z nami tworzycie ten serwis. 
Dziękujemy Wam za przesyłanie informacji, zdjęć i filmów. 
Dziękujemy za Wasze komentarze i uwagi. 
Dziękujemy za to, że jesteście z nami i w tym roku wspólnie będziemy świętować 7. urodziny portalu Chojna24.pl. 
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza