19-latek z Gryfina aresztowany za rozbój


Na 3 miesiące został aresztowany 19 letni mieszkaniec Gryfina, który pod koniec miesiąca czerwca 2016 r, wspólnie i w porozumieniu z inną osobą dokonał napadu rabunkowego na młodym mieszkańcu naszego miasta. 

Pod koniec miesiąca czerwca około godz. 3.00 w rejonie Parku Miejskiego i ulicy Łużyckiej 19 letni Patryk S. działając wspólnie i w porozumieniu z inną ustaloną osobą, poprzez zadanie uderzenia twardym przedmiotem w tył głowy doprowadził do stanu bezbronności Patryka K. mieszkańca naszego miasta po czym dokonał kradzieży przedmiotów w postaci telefonu komórkowego Huawei,, słuchawek do telefonu, butów oraz czapki z daszkiem wszystko wartości około 330 zł.

Wytypowanie i ustalenie sprawców rozboju gryfińskim kryminalnym zajęło kilkanaście godzin. Policjanci zatrzymali jednego ze sprawców napadu. Zatrzymanie drugiego sprawców to kwestia czasu.

Sąd Rejonowy w Gryfinie na wniosek Komendanta Powiatowego Policji w Gryfinie i Prokuratury Rejonowej w Gryfinie aresztował na trzy miesiące 19 letniego Patryka S. Za dokonanie rozboju grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Za dokonanie rozboju Patrykowi S. grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Źródło, fot.: KPP Gryfino
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza