Do wszystkich Polaków, którzy musieli wyjechać z kraju "za chlebem" - raper z Chojny nagrał patriotyczny utwór [video]


Chojeński raper Heruś znany ze swoich lokalno patriotycznych poglądów nagrał numer pt. "Wolna Polska". Można go posłuchać na kanale Nielegal TV. Utwór znajduje się również na najnowszej płycie artysty. 

- Pomysł pojawił się w trakcie realizacji mojej płyty,utwór o korzeniach. Pewnie by nie powstał gdyby życie mnie nie zmusiło do tego, że zacząłem tęsknić za Ojczyzną - mówi nam Bartosz Hernik, który tworzy pod pseudonimem "Heruś" i dodaje - numer skierowany jest do wszystkich Polaków, którzy musieli wyjechać z kraju "za chlebem" a zmusił ich do tego obecny system w Polsce. To smutne, że rodacy nie mogą godnie żyć w swoim kraju.

Chojeńska publiczność miała okazję posłuchać utworów Herusia podczas mini-festiwalu "Otwarty Majk Hip Hop Chojna" który odbył na  początku lipca pod ratuszem. Chojnianin wydał niedawno swój pierwszy album pt. "Rap dla Moich Ludzi". 


- Podczas nagrywania utworu czułem, że w końcu wiem co znaczy przywiązanie do swojego kraju. Wcześniej wydawało mi się, że w każdym miejscu na Ziemi będę się czuł ok, jednak kilka sytuacji w moim życiu zweryfikowało tą opinię - mówi Heruś.

Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza