Wojewódzkie Święto Policji odbędzie się w Gryfinie


Obchody Święta Policji połączone z otwarciem nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie odbędą się w najbliższy piątek 22 lipca. 

Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 mszą świętą w kościele p.w. Narodzenia NMP w Gryfinie w intencji zachodniopomorskich policjantów, którą celebrował będzie abp. Andrzej Dzięga.

Po mszy nastąpi przemarsz kompani reprezentacyjnej policji garnizonu zachodniopomorskiego, orkiestry reprezentacyjnej policji, policjantów i zaproszonych gości do siedziby nowej Komendy Policji przy ul. Policyjnej, gdzie nastąpi uroczyste otwarcie nowej siedziby.

Około godz.13.00 w auli Elektrowni Dolna Odra odbędzie się uroczysta gala z okazji wojewódzkich obchodów Święta Policji, na której zostaną wręczone awanse oraz odznaczenia dla zachodniopomorskich policjantów.

Komendant Powiatowy Policji w Gryfinie insp. Andrzej Stechnij zaprasza wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w uroczystość,i a także do zwiedzania budynku Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie w godz.12.30-15.00.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza