Wójt dziękuje za Jarmark Widuchowski


XX Jubileuszowy Jarmark Widuchowski przeszedł do historii. Dwudniowy festyn zgromadził rekordową ilość mieszkańców naszej gminy oraz gości z całego regionu, dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji w występami gwiazd i zabawą do białego rana. Szczególne podziękowania składamy za ogromne wyróżnienie gminy i objęcie Jarmarku Widuchowskiego patronatem Panu Olgierdowi Geblewiczowi - Marszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego oraz panu Wojciechowi Konarskiemu - Staroście Gryfińskiemu. To dla władz gminy i mieszkańców ogromny zaszczyt oraz powód do dumy i satysfakcji dający motywację do dalszego działania na rzecz lokalnej społeczności i regionu.

Kolejny udany Jarmark Widuchowski zawdzięczamy wielu osobom, organizacjom oraz przedsiębiorcom, których wsparcie, uczestnictwo i osobiste zaangażowanie przełożyło się na ogromny sukces oraz niezwykle ciepłe i serdeczne przejęcie imprezy przez uczestników niemal z całego województwa.

Pragnę gorąco podziękować za osobiste zaangażowanie oraz współpracę Panu Senatorowi RP Grzegorzowi Napieralskiemu oraz Pani Ewie Dudar, Radnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Dziękuję za współpracę i przyjęcie zaproszenia na Jarmark Panu Rafałowi Mucha - Dyrektorowi Ekonomiczno- Finansowemu ZEDO.

Serdeczne podziękowania kieruję do naszych sponsorów.

W tym roku należą do nich: główny sponsor – Market budowlany PSB Mrówka Gryfino reprezentowany przez Prezesa Spółki Jarosława Grzegorka i Remigiusza Beczer, Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A- Krzysztof Grzesiak, Signum Yacht Service S.A., Usługi Transportowo Budowlane - Bernard Baranowski, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zygmunt Gołębiowski, Projektowanie Architektoniczne i Urbanistyczne - Małgorzata Cymbik, Dankom - Daniel Błażkiewicz, Przychodnia Rodzinna Mieszkowice - Monika i Włodzimierz Ponto, Enertrag - Krajnik Sp. z o. o., Enea Oświetlenie Sp. z. o.o. Robert Drozd, Armarol Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej, Uszyński Artur, Kurcz Stanisław, Szumski Norbert, LUX WASH Krajnik - Jarosław Klisowski, Sklep „ Korczbud” - Bożena i Robert Korczyńscy, Sylwia Sikora-Kurcz, Paweł Kurcz, Stanisław Kurcz, Biuro Rachunkowe -Małgorzata Lisawa, , Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Magdalena i Michał Mlak, Gospodarstwo Agroturystyczne „Frykas” - Edyta i Cezary Szczupak, Hurtownia Gryf-Hurt - Krzysztof Kłos, Warsztat Samochodowy "Auto-Takt" - Waldemar Łachut, Gabinet Kosmetyczny „Anita” - Anita Dwilińska, Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Agnieszka Senko, Koło Łowieckie BIELIK, Koło Łowieckie ŁOŚ, Koło Łowieckie ŻURAW, Koło Łowieckie NADODRZAŃSKIE, BIC Sklep Wielobranżowy - Zofia Ławicka, Sklep spożywczo – przemysłowy - Mieczysława Forma, Błażejówka .pl, Wyspa Skarbów - Ewa Oskana Ripołowska, Prewent S.C. - Mirosław Kiełczewski Ryszard Zawadzki, Marcin Łowicki, Barbara Szczawik, Marek Budziak.

Za życzliwość, okazaną pomoc i współpracę dziękujemy Dyrektorowi Zespołu Szkół w Widuchowej Stanisławowi Domaradzkiemu, Dyrektor Przedszkola Gminnego w Widuchowej Małgorzacie Kos, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywinie Grażynie Magdziak, Ryszardowi Mateckiemu, Kamili Kobiereckiej, Tomaszowi Łapińskiemu, Piotrowi Waydykowi, Januszowi Kulka, Bogusławowi Krawczykowi, Agnieszce Madej, Bernardowi Grzybowskiemu, firmie ochroniarskiej Fort, Ochotniczej Straży Pożarnej w Widuchowej i Krzywinie, Ryszardowi Czapskiemu – Matrix, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Policjantom z Posterunku Widuchowa - Banie, OSP Rafer – Adamowi Lewińskiemu, Zespołowi Ratowników WOPR z Gryfina - Grzegorzowi Lackowi, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Filia Gryfino, dostawcy energii Enea, Januszowi Szymańskiemu, pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Widuchowej, Stowarzyszeniu „Nadodrzańskie Klimaty”, Renacie Roman, dzieciom ze świetlicy wiejskiej w Widuchowej, Sylwestrowi Sulowskiemu, Annie Sobczyńskiej i Fundacji DKMS, przedstawicielom wszystkich sołectw i radnym gminy Widuchowa.

Dziękuję gorąco Zespołowi Pieśni i Tańca „Szczecinianie” oraz młodym wykonawcom z Przedszkola i Zespołu Szkół w Widuchowej, uczniom Szkoły Podstawowej z Krzywina, Katarzynie Pasternak i grupie tanecznej „Step by Step” z Gryfina, oraz Pawłowi Sławińskiemu.

Za promocję imprezy dziękuję panu Rafałowi Remontowi, piłkarzom drużyny Portowcy Stars, Stali Stocznia Szczecin, drużynie Łabędź Widuchowa oraz patronom medialnym: Gazecie Chojeńskiej, Gazecie Gryfińskiej, 7 dni Gryfina, portalom informacyjnym e-widuchowa, chojna24.pl, ono24.info, igryfino.pl.

Pragnę na zakończenie podziękować całemu zespołowi pracowników Urzędu Gminy Widuchowa, którzy włożyli w przygotowanie Jubileuszowego Jarmarku Widuchowskiego ogromne serce, czas i ciężką pracę, a wszystko po to, aby sprawić radość uczestniczącym w naszym gminnym święcie mieszkańcom oraz miłym gościom.

Anna Kusy-Kłos
Wójt Gminy Widuchowa
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza