Juniorzy Odry zmierzyli się z seniorami Rurzycy [foto]


W środę 10 sierpnia na boisku treningowym przy Stadionie Miejskim w Chojnie rozegrany został sparing pomiędzy juniorami Odry a zespołem Rurzycy Nawodna. 

Obie miejscowości dzieli zaledwie kilka kilometrów, drużyna z Nawodnej występuje na co dzień w A-klasie. W zespole gości gra wielu zawodników, którzy w przeszłości związani byli z Odrą, to między innymi Fabian Karakicz, Karol Juzyszyn, Bartosz Glanert oraz Sebastian Jaz.

Zespół juniorski Odry prowadzony jest przez Arkadiusza Łagiewczyka. W meczu pomimo ambitnej gry młodzieży, dominował bardziej doświadczony zespół gości.

Szybkie przejęcie kontroli na boisku oraz wiele okazji podbramkowych spowodowało, że obrona Odry mimo walki nie potrafiła sobie poradzić, w pierwszej połowie Rurzyca zdobyła 4 gole, chojnianie odpowiedzieli trafieniem Kacpra Gaja. Do przerwy było 1-4.

W drugiej połowie goście zdobyli jeszcze trzy gole, biało-zieloni nie byli w stanie poważnie zagrozić bramkarzowi i formacji obronnej Rurzycy, mecz zakończył się wynikiem 1-7.

Młody zespół Odry dostał solidną lekcję od starszych kolegów, która z pewnością przyda się w nadchodzącym sezonie. Na uwagę ze strony rywali zasługuje Fabian Karakicz, zawodnik został pozyskany w letnim okienku transferowym, na swoim koncie ma już 12 trafień w spotkaniach towarzyskich.

Rurzyca prawdopodobnie w niedziele rozegra jeszcze jeden mecz kontrolny, rywalem będzie Olimpia Smolica. Później piłkarze zmierzą się z Łabędziem Widuchowa w rozgrywkach Pucharu Polski.

Redakcja

1 Komentarze

  1. z całym szacunkiem,ciezko czytac tak bezsensowny tekst.

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza