Kibice ukarani za odpalenie rac podczas meczu okręgówki


Sześciu kibiców zostało ukaranych mandatami za odpalenie rac w czasie trwania meczu piłkarskiego. Do zdarzenia doszło podczas inauguracji sezonu w Kołbaczu. 

Miejscowa drużyna, Zootechnik na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej "Północnej" zmierzyła się z zespołem Tanowi Tanowo. 

- Kibice miejscowej drużyny aby uświetnić widowisko postanowili odpalić race w czasie trwania zawodów. Odpalanie rac i innych środków pirotechnicznych w czasie trwania zawodów sportowych jest niezgodne z obowiązującymi przepisami. Mecz został przerwany przez prowadzącego zawody sędziego na kilka minut - informuje asp. sztab. Bogumił Prostak z gryfińskiej policji - sześciu kibiców miejscowej drużyny za odpalenie rac w czasie trwania zawodów sportowych zostało ukaranych mandatami karnymi.

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie wystąpił do Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej o nałożenie kary dyscyplinarnej dla organizatora przedmiotowego spotkania piłkarskiego czyli Klubu Sportowego Zootechnik Kołbacz.

Policja przestrzega przed takimi zachowaniami kibiców. Wszelkie naruszenia porządku publicznego będą przez policję ścigane a w stosunku do sprawców, wyciągane będą konsekwencje zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Na boisku lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2-3.

fot. archiwum
Redakcja

1 Komentarze

  1. Piłka nożna dla kibiców !!! No piro no party !!! A.C.A.B. !!!

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza